UAB Namkepa — įmonės kodas 305699087
- Įmonės kodas
- 305699087
- PVN nr.
- LT100014271718
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Lentvaris
- Adresas
- Trakų r. sav., Lentvaris, Pušynėlio g. 6, LT-25129, 25129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Mar 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 200 000 | 0 | 248 517 | 0 |
| Visos pajamos | 200 000 | 0 | 248 517 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 142 039 | 0 | 67 393 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 48 160 | 0 | 46 969 |
| Grynasis pelnas | 142 039 | 0 | 57 242 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 48 160 | 0 | 46 969 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 175 196 | 129 895 | 189 548 | 72 145 |
| Visi įsipareigojimai | 30 157 | 33 016 | 35 428 | 288 |
| Nuosavas kapitalas | 145 039 | 96 879 | 154 120 | 71 857 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 000 | 3 000 | 3 000 | 3 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Namkepa 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 20 vietą tarp 22 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 46 969 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 288 €, o nuosavas kapitalas — 71 857 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "NEVERSTA" | Lentvaris | 0 | 0 | — |
| MB Rąstinė tvirtovė | Žūkų k. | 0 | 0 | — |
| Takara servis MB | Jurgelionių k. | 0 | 0 | — |
| MB Master namai | Būdos III k. | 4 544 | −14 006 | — |
| UAB "Cortesa" | Senųjų Trakų k. | 7 205 | −2 755 | — |
| UAB "DAUSMETA" | Senųjų Trakų k. | 12 650 | −2 154 | — |
| UAB "Dakora" | Lentvaris | 27 861 | 795 | — |
| UAB "JUMESTA" | Rykantų k. | 29 991 | 12 475 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2024 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2023 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2022 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Namkepa apyvarta?
2024 m. UAB Namkepa nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Namkepa dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 46 969 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Namkepa?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Namkepa?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Lentvaris, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Namkepa?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą