UAB "Nacionalinė farmacijos grupė" — įmonės kodas 300946701
- Įmonės kodas
- 300946701
- PVN nr.
- LT100004381919
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Ramučių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Erdvės g. 2, LT-52114, 52114 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jul 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
10,7 mln €▼ 16,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 661 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | — |
| Visos pajamos | 661 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | 720 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 002 305 | 5 857 582 | 22 458 521 | 3 922 251 | 8 564 772 | 9 187 842 | 9 566 544 | 11 121 209 | 12 795 541 | 10 722 580 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 002 305 | 5 857 582 | 22 458 521 | 3 922 251 | 8 564 772 | 9 187 842 | 9 566 544 | 11 121 209 | 12 795 541 | 10 722 580 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 45 679 358 | 44 002 628 | 42 907 701 | 41 812 774 | 40 717 847 | 39 622 920 | 38 527 993 | 37 433 066 | 36 306 990 | 35 208 008 |
| Trumpalaikis turtas | 2 534 795 | 9 176 718 | 2 725 800 | 122 845 | 22 824 | 148 211 | 155 028 | 97 612 | 2 348 757 | 1 124 988 |
| Visi įsipareigojimai | 4 223 | 751 | 2 380 | 14 379 485 | 14 620 669 | 10 462 239 | 9 856 414 | 6 951 535 | 2 301 | 6 452 337 |
| Nuosavas kapitalas | 48 209 930 | 53 173 632 | 45 631 316 | 27 553 567 | 26 118 339 | 29 306 181 | 28 824 636 | 30 579 301 | 38 653 633 | 29 880 672 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 | 22 751 195 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 10 722 580 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 452 337 €, o nuosavas kapitalas — 29 880 672 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 9. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Nacionalinė farmacijos grupė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 722 580 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Nacionalinė farmacijos grupė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Nacionalinė farmacijos grupė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Ramučių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Nacionalinė farmacijos grupė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą