UAB "Miško valdymas" — įmonės kodas 304678802
- Įmonės kodas
- 304678802
- PVN nr.
- LT100011196014
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Kauno r. sav.
- Adresas
- Kauno r. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0220 — Medienos ruoša
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Oct 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−5 855 €▼ 117,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 1 089 008 | 76 229 | 362 255 | 8 000 | 159 249 | — |
| Visos pajamos | — | — | 1 089 008 | 76 229 | 362 255 | 8 000 | 159 249 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 326 193 | 90 003 | 190 438 | 0 | 37 219 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 558 | 15 738 | 0 | 0 | 0 | 254 976 | 0 | 5 855 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 276 860 | 87 734 | 165 917 | 0 | 34 307 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 558 | 15 738 | 0 | 0 | 0 | 259 120 | 0 | 5 855 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 552 060 | 488 907 | 757 360 | 651 039 | 615 682 | 537 682 | 579 754 |
| Trumpalaikis turtas | 29 513 | 103 136 | 578 787 | 160 773 | 574 922 | 29 190 | 9 341 | 13 973 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 641 494 | 777 132 | 542 112 | 684 024 | 359 789 | 227 633 | 280 192 |
| Nuosavas kapitalas | 29 442 | 13 702 | 290 562 | 378 285 | 544 201 | 285 083 | 319 390 | 313 535 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 563 NACE 0220 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 5 855 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 280 192 €, o nuosavas kapitalas — 313 535 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2022 m.
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2020 m.
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Miško valdymas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 855 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Miško valdymas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos ruoša“ (EVRK 0220), įsikūrusi Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Miško valdymas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą