Medienos ruoša įmonės Lietuvoje (EVRK 0220)
Sekcija A — Žemės ūkis
Aktyvios įmonės (2024)
697
Bendra apyvarta
354,2 mln €▼ 7,2%
Darbuotojai
3 229
Medianinė marža
5,2%
Augimas (metinis)
−7,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 0220
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Gerilita" | Plungė | 16 212 249 | 322 779 | 49 | |
| 2 | UAB "MIŠKŲ TARNYBA" | Šiauliai | 12 537 240 | 270 922 | 20 | |
| 3 | UAB "Dzūkijos mediena" | Alytus | 10 765 743 | 1 947 112 | 36 | |
| 4 | UAB "Judrės medis" | Klaipėdos r. sav. | 9 280 265 | −956 812 | 42 | |
| 5 | UAB "ALINAVA" | Kelmės r. sav. | 8 962 835 | 10 355 | 41 | |
| 6 | UAB "Pusbroliai" | Klaipėda | 8 638 000 | −1 637 000 | 45 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raguvilė" | Neringa | 7 556 512 | 419 747 | 80 | |
| 8 | UAB "Vizon" | Šiaulių r. sav. | 6 949 243 | 172 834 | 12 | |
| 9 | UAB "Timbex" | Vilnius | 6 577 829 | −97 264 | 20 | |
| 10 | Uždaroji akcinė bendrovė "Platelių šilas" | Plungės r. sav. | 6 081 111 | −271 186 | 32 | |
| 11 | UAB "Egritmeda" | Kelmės r. sav. | 5 679 267 | 337 182 | 31 | |
| 12 | UAB "Žemaitijos medis" | Mažeikių r. sav. | 5 213 503 | 358 680 | 10 | |
| 13 | UAB "VISI MIŠKAI" | Ukmergės r. sav. | 4 284 044 | 15 529 | 36 | |
| 14 | UAB "Fusis" | Šilutės r. sav. | 4 024 744 | 258 068 | 40 | |
| 15 | UAB "Miško ruošos darbai" | Jurbarkas | 3 598 591 | 131 278 | 41 | |
| 16 | UAB "ANDATA" | Vilnius | 3 558 066 | 262 901 | 9 | |
| 17 | UAB Bionauda | Trakų r. sav. | 3 518 202 | 320 804 | 7 | |
| 18 | UAB "JTimber" | Vilnius | 3 505 114 | −547 726 | 17 | |
| 19 | UAB "Dovalda" | Kupiškis | 3 116 532 | 8 144 | 14 | |
| 20 | UAB Miško kaina | Klaipėda | 3 067 476 | 261 173 | 6 | |
| 21 | UAB "Egleina" | Akmenės r. sav. | 2 978 781 | 137 464 | 5 | |
| 22 | MB Rudnia | Ukmergės r. sav. | 2 961 251 | 47 106 | 1 | |
| 23 | UAB "Savas medis" | Jurbarko r. sav. | 2 721 492 | 114 890 | 46 | |
| 24 | UAB "Savos girios" | Varėna | 2 651 325 | −144 443 | 19 | |
| 25 | UAB "Darmedis" | Ukmergės r. sav. | 2 617 182 | 119 409 | 23 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kestarolis" | Utenos r. sav. | 2 603 303 | 123 360 | 17 | |
| 27 | UAB "Auminga" | Marijampolės sav. | 2 523 428 | 142 645 | 22 | |
| 28 | UAB "Datera" | Mažeikių r. sav. | 2 519 150 | 154 553 | 34 | |
| 29 | UAB AIDROKA | Rokiškio r. sav. | 2 494 828 | 78 207 | 10 | |
| 30 | UAB "Miškoteka" | Alytaus r. sav. | 2 486 666 | 174 067 | 22 | |
| 31 | UAB "Medverta" | Rokiškio r. sav. | 2 462 404 | 89 741 | 13 | |
| 32 | UAB "Skirmandera" | Kelmės r. sav. | 2 374 766 | 39 865 | 34 | |
| 33 | Individuali įmonė | Palanga | 2 283 049 | 526 886 | 53 | — |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rugvita" | Mažeikiai | 2 255 972 | 68 368 | 3 | |
| 35 | UAB "Girilė ir Ko" | Radviliškio r. sav. | 2 210 114 | −1 683 | 27 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lygnum" | Kaunas | 2 192 842 | 116 635 | 7 | |
| 37 | UAB "Sauruva" | Prienų r. sav. | 2 153 544 | 151 144 | 13 | |
| 38 | Individuali įmonė | Pasvalio r. sav. | 2 147 248 | 51 851 | 7 | |
| 39 | UAB EUROFOREST 2 | Kaunas | 2 111 336 | −1 182 705 | 1 | |
| 40 | GreenGold Timberlands 1, UAB | Kaunas | 2 092 667 | 522 649 | 8 | |
| 41 | Individuali įmonė | Šakiai | 2 087 367 | 121 602 | 26 | |
| 42 | UAB "Medžio projektas" | Šakių r. sav. | 2 052 680 | 108 344 | 15 | |
| 43 | UAB "Miško ranga" | Jonavos r. sav. | 1 925 555 | 152 897 | 15 | |
| 44 | UAB "GEDRIMEDA" | Telšių r. sav. | 1 924 269 | 10 166 | 11 | |
| 45 | UAB "RG Medis" | Vilnius | 1 917 133 | −30 466 | 8 | |
| 46 | UAB "Paulo verslas" | Vilnius | 1 894 019 | 134 586 | 12 | |
| 47 | UAB "Kamilės gilė" | Druskininkų sav. | 1 889 207 | 71 845 | 8 | |
| 48 | UAB Velstida | Ukmergės r. sav. | 1 861 539 | 96 178 | 21 | |
| 49 | UAB "VST Transportas" | Kaunas | 1 831 378 | 176 394 | 14 | |
| 50 | UAB "Medverus" | Vilnius | 1 805 029 | 258 021 | 16 | |
| 51 | UAB "Augmeda" | Panevėžys | 1 737 653 | 8 245 | 3 | |
| 52 | UAB "Log Forest" | Varėna | 1 619 879 | 50 368 | 16 | |
| 53 | UAB "Renesansas" | Ignalinos r. sav. | 1 594 531 | 6 032 | 16 | |
| 54 | MB "BIONERGO" | Kauno r. sav. | 1 541 076 | 102 571 | 5 | |
| 55 | UAB "Laudomeda" | Raseinių r. sav. | 1 536 332 | 160 026 | 14 | |
| 56 | UAB "Aisveda" | Šiauliai | 1 511 711 | 119 629 | 9 | |
| 57 | UAB "Saleninkų karjeras" | Jonavos r. sav. | 1 508 954 | 140 751 | 6 | |
| 58 | UAB "LIT services" | Plungės r. sav. | 1 502 654 | 145 836 | 18 | |
| 59 | MB "GP paslaugos" | Raseinių r. sav. | 1 442 651 | 211 512 | 12 | |
| 60 | UAB "Tvarus miškas" | Kauno r. sav. | 1 407 545 | 29 206 | 8 | |
| 61 | UAB "Girvytis" | Varėnos r. sav. | 1 396 219 | 26 680 | 26 | |
| 62 | MB "Miško kertelė" | Varėnos r. sav. | 1 381 120 | 90 051 | 12 | |
| 63 | UAB "Vudneka" | Klaipėda | 1 358 154 | 71 972 | 11 | |
| 64 | UAB "Nevika" | Panevėžys | 1 348 157 | 69 501 | 10 | |
| 65 | UAB "Miško šaknys" | Švenčionys | 1 341 865 | 99 046 | 7 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "NEMEDAS" | Vilnius | 1 321 384 | 55 728 | 15 | |
| 67 | UAB "AV TIMBER" | Rokiškis | 1 311 467 | 156 984 | 5 | |
| 68 | MB "Girvija" | Telšių r. sav. | 1 310 739 | 168 859 | 3 | |
| 69 | MB "Minrona" | Telšių r. sav. | 1 307 511 | 112 726 | 12 | |
| 70 | UAB "Zenasta" | Kazlų Rūdos sav. | 1 276 658 | 68 237 | 22 | |
| 71 | UAB "ARRRA" | Vilnius | 1 273 447 | 101 541 | 2 | |
| 72 | Miško savininkų kooperatyvas "Miško žemė" | Anykščiai | 1 256 423 | 81 491 | 18 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "Laberta" | Kaunas | 1 250 095 | 35 175 | 4 | |
| 74 | UAB "Momigis" | Pakruojis | 1 191 732 | 10 311 | 20 | |
| 75 | UAB "EIGILA" | Kauno r. sav. | 1 168 856 | 7 117 | 10 | |
| 76 | UAB "Timber line" | Plungės r. sav. | 1 137 888 | 17 230 | 16 | |
| 77 | UAB "Didžiosios Sėlos" | Šalčininkų r. sav. | 1 121 503 | 16 186 | 22 | |
| 78 | UAB "Meldas" | Panevėžio r. sav. | 1 117 703 | 90 296 | 27 | |
| 79 | UAB "Šlaitgiris" | Šakių r. sav. | 1 093 340 | 55 635 | 8 | |
| 80 | MB "Belgupė" | Utena | 1 086 213 | −257 376 | 9 | |
| 81 | UAB "Žeimedis" | Švenčionių r. sav. | 1 049 845 | −269 790 | 30 | |
| 82 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mega" | Kauno r. sav. | 1 030 889 | 18 154 | 5 | |
| 83 | UAB "GIEMEDA" | Rokiškio r. sav. | 1 019 152 | 89 977 | 27 | |
| 84 | UAB "ARCHIGRUPĖ" | Kaunas | 1 010 925 | 11 592 | 16 | |
| 85 | UAB "Žalias turtas" | Vilnius | 988 990 | 683 882 | 4 | |
| 86 | DARKSIDEWOOD UAB | Vilniaus r. sav. | 980 575 | 2 121 | 9 | |
| 87 | UAB "Miškija" | Zarasų r. sav. | 979 720 | 8 583 | 4 | |
| 88 | UAB "Tovira" | Kelmės r. sav. | 979 119 | 36 326 | 5 | |
| 89 | Gedimino Vaičiulio UAB | Šiaulių r. sav. | 973 578 | 93 091 | 13 | |
| 90 | MB "Biovoma" | Šiaulių r. sav. | 963 424 | 138 395 | 5 | |
| 91 | UAB "Medjoketa" | Šilalės r. sav. | 960 902 | 119 712 | 12 | |
| 92 | UAB "Medeinas" | Kelmė | 947 043 | 114 467 | 10 | |
| 93 | UAB RETMA LT | Ukmergės r. sav. | 942 218 | 56 468 | 12 | |
| 94 | UAB "GIRMEDIS" | Telšių r. sav. | 931 788 | 85 133 | 9 | |
| 95 | UAB "Foresteda" | Šalčininkai | 920 299 | −104 230 | 12 | |
| 96 | UAB "Bioauga" | Šilutės r. sav. | 920 177 | 36 714 | 9 | |
| 97 | UAB "Invest House" | Šalčininkai | 918 833 | 78 334 | 8 | |
| 98 | UAB "WoodBalt" | Švenčionių r. sav. | 886 673 | 213 854 | 12 | |
| 99 | UAB "Gerimeda" | Mažeikių r. sav. | 856 514 | 72 684 | 7 | |
| 100 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gabmedis" | Švenčionių r. sav. | 829 475 | 178 976 | 6 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 69 | 25 541 839 | 180 | 4,3% |
| Kelmės r. sav. | 16 | 21 437 595 | 172 | 3,2% |
| Plungė | 4 | 16 986 468 | 59 | 3,9% |
| Kaunas | 48 | 16 465 981 | 129 | 7,7% |
| Šiauliai | 13 | 16 161 633 | 59 | 8,9% |
| Klaipėda | 13 | 14 180 713 | 83 | 5,3% |
| Ukmergės r. sav. | 13 | 12 820 522 | 104 | 4,6% |
| Alytus | 11 | 11 519 371 | 53 | 12,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 10 | 10 963 942 | 70 | 10,3% |
| Plungės r. sav. | 9 | 9 800 864 | 83 | 2,9% |
| Šiaulių r. sav. | 11 | 9 759 383 | 52 | 2,2% |
| Mažeikių r. sav. | 9 | 9 586 719 | 65 | 6,9% |
| Kauno r. sav. | 27 | 8 977 941 | 77 | 8,7% |
| Neringa | 2 | 7 700 667 | 83 | 12,0% |
| Rokiškio r. sav. | 11 | 7 473 457 | 81 | 3,6% |
| Utenos r. sav. | 17 | 7 250 655 | 70 | 0,2% |
| Šilutės r. sav. | 9 | 7 035 016 | 89 | 4,0% |
| Šakių r. sav. | 14 | 6 020 476 | 60 | 5,1% |
| Telšių r. sav. | 8 | 5 628 456 | 46 | 9,4% |
| Panevėžio r. sav. | 19 | 5 596 204 | 93 | 10,0% |
| Panevėžys | 16 | 5 467 270 | 62 | 3,4% |
| Trakų r. sav. | 9 | 5 448 356 | 29 | 9,1% |
| Jurbarkas | 5 | 4 987 679 | 58 | 3,6% |
| Jonavos r. sav. | 11 | 4 818 775 | 50 | 7,7% |
| Varėna | 4 | 4 761 440 | 38 | 2,8% |
| Švenčionių r. sav. | 14 | 4 641 393 | 78 | 15,4% |
| Raseinių r. sav. | 9 | 3 882 907 | 42 | 4,6% |
| Kupiškis | 3 | 3 874 348 | 19 | 1,2% |
| Radviliškio r. sav. | 8 | 3 611 211 | 51 | 3,9% |
| Akmenės r. sav. | 5 | 3 577 292 | 17 | 14,4% |
| Alytaus r. sav. | 10 | 3 351 740 | 36 | 1,0% |
| Mažeikiai | 6 | 3 259 138 | 31 | −12,3% |
| Varėnos r. sav. | 8 | 3 248 678 | 59 | 6,5% |
| Jurbarko r. sav. | 4 | 2 948 954 | 49 | −7,3% |
| Marijampolės sav. | 3 | 2 913 954 | 30 | 4,8% |
| Utena | 7 | 2 764 290 | 35 | 1,5% |
| Telšiai | 8 | 2 506 127 | 38 | 3,6% |
| Šilalės r. sav. | 10 | 2 465 073 | 31 | 15,6% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 2 445 846 | 9 | 2,4% |
| Prienų r. sav. | 2 | 2 441 834 | 20 | −14,9% |
| Kazlų Rūdos sav. | 5 | 2 377 297 | 51 | 4,1% |
| Šalčininkai | 5 | 2 374 617 | 34 | 5,1% |
| Druskininkų sav. | 4 | 2 272 243 | 13 | 2,2% |
| Šakiai | 1 | 2 087 367 | 26 | 5,8% |
| Kaišiadorių r. sav. | 16 | 2 039 953 | 44 | 15,5% |
| Anykščių r. sav. | 13 | 2 035 437 | 45 | 4,4% |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 1 951 663 | 21 | 20,5% |
| Šalčininkų r. sav. | 8 | 1 927 735 | 47 | 2,1% |
| Kelmė | 6 | 1 904 906 | 29 | 12,1% |
| Vilniaus r. sav. | 16 | 1 861 938 | 34 | 1,6% |
| Anykščiai | 9 | 1 838 365 | 35 | 6,1% |
| Biržų r. sav. | 5 | 1 713 819 | 10 | 8,0% |
| Rokiškis | 5 | 1 659 043 | 12 | 2,7% |
| Širvintų r. sav. | 5 | 1 504 696 | 21 | 14,9% |
| Švenčionys | 3 | 1 376 168 | 8 | 3,6% |
| Kėdainių r. sav. | 9 | 1 313 155 | 17 | −2,4% |
| Pakruojis | 1 | 1 191 732 | 20 | 0,9% |
| Lazdijų r. sav. | 8 | 1 163 172 | 19 | 6,0% |
| Pakruojo r. sav. | 5 | 1 029 719 | 9 | 3,4% |
| Zarasų r. sav. | 2 | 1 003 537 | 4 | 36,9% |
| Jonava | 2 | 966 343 | 8 | 24,3% |
| Kupiškio r. sav. | 7 | 961 671 | 5 | 2,7% |
| Tauragės r. sav. | 5 | 935 961 | 25 | 13,5% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 895 315 | 12 | 4,3% |
| Kaišiadorys | 3 | 878 955 | 12 | 8,8% |
| Molėtai | 4 | 868 960 | 11 | 8,8% |
| Biržai | 2 | 828 482 | 10 | 4,4% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 825 621 | 8 | 4,4% |
| Molėtų r. sav. | 4 | 753 145 | 21 | −3,8% |
| Kazlų Rūda | 1 | 727 468 | 4 | 4,0% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 558 535 | 11 | 2,6% |
| Ukmergė | 4 | 546 424 | 11 | 1,3% |
| Kėdainiai | 2 | 494 207 | 7 | 12,5% |
| Rietavas | 2 | 481 031 | 10 | 17,5% |
| Kretinga | 3 | 472 247 | 12 | 0,5% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 445 317 | 13 | −10,4% |
| Tauragė | 3 | 440 359 | 6 | 0,1% |
| Raseiniai | 2 | 392 579 | 13 | 17,5% |
| Druskininkai | 2 | 363 688 | 2 | −12,2% |
| Naujoji Akmenė | 3 | 361 702 | 1 | 28,4% |
| Širvintos | 2 | 340 290 | 4 | 5,7% |
| Lazdijai | 1 | 333 241 | — | 3,8% |
| Rietavo sav. | 6 | 293 816 | 9 | 9,6% |
| Skuodas | 1 | 235 868 | 5 | 6,8% |
| Trakai | 2 | 229 929 | 6 | −5,7% |
| Šilutė | 3 | 191 443 | 6 | 5,1% |
| Joniškio r. sav. | 4 | 157 275 | 2 | 21,6% |
| Vilkaviškis | 2 | 113 732 | 2 | 11,8% |
| Gargždai | 2 | 112 764 | — | 21,8% |
| Radviliškis | 1 | 17 465 | 1 | −16,4% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | — | 2 | — |
| Visaginas | 1 | — | — | — |
| Zarasai | 1 | — | 1 | — |
| Kelmės rajono savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai medienos ruoša veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių medienos ruoša veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai medienos ruoša veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių medienos ruoša veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai medienos ruoša veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių medienos ruoša veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės medienos ruoša veiklos srityje 2022 m.