Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 0210)
Sekcija A — Žemės ūkis
Aktyvios įmonės (2024)
299
Bendra apyvarta
371,1 mln €▼ 3,2%
Darbuotojai
3 634
Medianinė marža
5,6%
Augimas (metinis)
−3,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 0210
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija | Kaunas | 272 851 000 | 40 615 000 | 2 576 | |
| 2 | UAB "Ingka Investments Lithuania" | Kaunas | 14 814 000 | −435 000 | 13 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "SKOGRAN" | Vilnius | 11 712 058 | 949 733 | 227 | |
| 4 | UAB "Girilė" | Radviliškio r. sav. | 7 684 958 | 382 277 | 36 | |
| 5 | Valstybės įmonė Tauragės miškų urėdija | Tauragė | 5 875 978 | 353 161 | — | |
| 6 | Valstybės įmonė Panevėžio miškų urėdija | Panevėžys | 5 758 313 | 275 878 | — | |
| 7 | Valstybės įmonė Ukmergės miškų urėdija | Ukmergė | 5 753 359 | 234 772 | — | |
| 8 | Valstybės įmonė Trakų miškų urėdija | Trakų r. sav. | 5 326 522 | 376 674 | — | |
| 9 | Valstybės įmonė Kretingos miškų urėdija | Kretinga | 5 200 265 | 128 706 | — | |
| 10 | Valstybės įmonė Švenčionėlių miškų urėdija | Švenčionių r. sav. | 5 158 701 | 292 065 | — | |
| 11 | Valstybės įmonė Jurbarko miškų urėdija | Jurbarkas | 5 119 847 | 375 560 | — | |
| 12 | Valstybės įmonė Šakių miškų urėdija | Šakių r. sav. | 4 807 292 | 316 154 | — | |
| 13 | Valstybės įmonė Nemenčinės miškų urėdija | Vilniaus r. sav. | 4 588 741 | 370 234 | — | |
| 14 | Valstybės įmonė Biržų miškų urėdija | Biržai | 4 541 793 | 303 834 | — | |
| 15 | Valstybės įmonė Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija | Kazlų Rūda | 4 483 699 | 278 159 | — | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dzūkijos miškas" | Varėnos r. sav. | 4 400 580 | −236 624 | 25 | |
| 17 | VALSTYBĖS ĮMONĖ VILNIAUS MIŠKŲ URĖDIJA | Vilniaus r. sav. | 4 188 276 | 121 967 | — | |
| 18 | Valstybės įmonė Telšių miškų urėdija | Telšiai | 4 186 083 | 210 796 | — | |
| 19 | UAB "Forestus Logistics" | Kauno r. sav. | 4 132 912 | −66 994 | 27 | |
| 20 | Valstybės įmonė Mažeikių miškų urėdija | Mažeikiai | 4 033 959 | 193 132 | — | |
| 21 | Valstybės įmonė Šiaulių miškų urėdija | Šiaulių r. sav. | 3 972 387 | 211 600 | — | |
| 22 | VALSTYBĖS ĮMONĖ KĖDAINIŲ MIŠKŲ URĖDIJA | Kėdainiai | 3 929 393 | 5 323 | — | |
| 23 | Valstybės įmonė Prienų miškų urėdija | Prienų r. sav. | 3 718 244 | 134 004 | — | |
| 24 | Valstybės įmonė Kaišiadorių miškų urėdija | Kaišiadorys | 3 692 227 | 106 788 | — | |
| 25 | Valstybės įmonė Jonavos miškų urėdija | Jonava | 3 679 606 | 119 156 | — | |
| 26 | Valstybės įmonė Valkininkų miškų urėdija | Varėnos r. sav. | 3 640 322 | 102 945 | — | |
| 27 | Valstybės įmonė Druskininkų miškų urėdija | Druskininkai | 3 509 653 | 444 675 | — | |
| 28 | Valstybės įmonė Radviliškio miškų urėdija | Radviliškis | 3 434 688 | 102 272 | — | |
| 29 | Valstybės įmonė Marijampolės miškų urėdija | Marijampolė | 3 347 149 | 54 079 | — | |
| 30 | Valstybės įmonė Varėnos miškų urėdija | Varėna | 3 340 950 | 168 088 | — | |
| 31 | Valstybės įmonė Kuršėnų miškų urėdija | Šiaulių r. sav. | 3 308 551 | 139 203 | — | |
| 32 | Silvestica Green Forest Lithuania UAB | Kaunas | 3 277 033 | 156 409 | 0 | |
| 33 | Valstybės įmonė Rokiškio miškų urėdija | Rokiškis | 3 260 754 | 128 023 | — | |
| 34 | Valstybės įmonė Šalčininkų miškų urėdija | Šalčininkai | 3 229 632 | 145 324 | — | |
| 35 | Valstybės įmonė Rietavo miškų urėdija | Rietavas | 3 146 009 | 79 025 | — | |
| 36 | Miško savininkų kooperatyvas "Zanavykų šilas" | Šakiai | 3 108 205 | 372 171 | 25 | |
| 37 | Valstybės įmonė Pakruojo miškų urėdija | Pakruojo r. sav. | 3 087 461 | 135 774 | — | — |
| 38 | Valstybės įmonė Kauno miškų urėdija | Kaunas | 3 037 925 | 113 497 | — | |
| 39 | Valstybės įmonė Anykščių miškų urėdija | Anykščiai | 3 010 476 | 119 349 | — | |
| 40 | Valstybės įmonė Raseinių miškų urėdija | Raseinių r. sav. | 2 924 890 | 189 375 | — | |
| 41 | Valstybės įmonė Veisiejų miškų urėdija | Lazdijų r. sav. | 2 923 627 | 1 189 | — | |
| 42 | Valstybės įmonė Dubravos eksperimentinė-mokomoji miškų urėdija | Kauno r. sav. | 2 841 096 | 5 332 | — | |
| 43 | Valstybės įmonė Alytaus miškų urėdija | Alytus | 2 705 938 | 212 807 | — | |
| 44 | Valstybės įmonė Joniškio miškų urėdija | Joniškio r. sav. | 2 559 783 | 122 321 | — | |
| 45 | Valstybės įmonė Ignalinos miškų urėdija | Ignalina | 2 543 574 | 55 179 | — | |
| 46 | Valstybės įmonė Tytuvėnų miškų urėdija | Kelmės r. sav. | 2 504 624 | 142 387 | — | |
| 47 | MB "Vitelma" | Plungės r. sav. | 2 387 872 | 159 672 | 10 | |
| 48 | Valstybės įmonė Utenos miškų urėdija | Utena | 2 122 359 | 90 194 | — | |
| 49 | UAB "MEDGIDA" | Širvintų r. sav. | 2 016 357 | 340 109 | 13 | |
| 50 | Valstybės įmonė Kupiškio miškų urėdija | Kupiškis | 1 793 934 | 32 878 | — | |
| 51 | Valstybės įmonė Zarasų miškų urėdija | Zarasai | 1 649 319 | 18 450 | — | |
| 52 | UAB "Gieginva" | Ukmergės r. sav. | 1 610 533 | 24 812 | 8 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gvema" | Kaunas | 1 558 651 | 87 062 | 32 | |
| 54 | UAB "Medūnė" | Telšių r. sav. | 1 287 836 | −71 110 | 12 | |
| 55 | UAB "ML forest" | Mažeikių r. sav. | 1 069 727 | 73 852 | 1 | |
| 56 | UAB "Sava giria" | Telšiai | 1 061 067 | 34 577 | 3 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Girios tyla" | Panevėžio r. sav. | 1 034 442 | 67 819 | 16 | |
| 58 | UAB "BALMURĖ" | Kaunas | 1 006 513 | 194 958 | 3 | |
| 59 | UAB "Miškų darbai" | Mažeikių r. sav. | 991 972 | 165 425 | 7 | |
| 60 | UAB RGB Grupė | Vilniaus r. sav. | 959 602 | 233 233 | 10 | |
| 61 | MB "Medienos takas" | Plungės r. sav. | 853 389 | 84 215 | 8 | |
| 62 | UAB "Spyglenė" | Vilnius | 827 055 | −226 536 | — | |
| 63 | MB "Lines of trees" | Šilalės r. sav. | 786 194 | 39 079 | 18 | |
| 64 | UAB "Artromas" | Šalčininkai | 781 010 | 11 309 | 2 | |
| 65 | UAB "IGNALINOS GIRIOS" | Ignalina | 775 775 | 46 407 | 9 | |
| 66 | UAB "Romalsa" | Plungės r. sav. | 771 428 | 171 682 | 6 | |
| 67 | MB "Miško gūsis" | Šakių r. sav. | 742 655 | 4 611 | 6 | |
| 68 | Teamwork solutions, UAB | Kaunas | 725 735 | 33 602 | 13 | |
| 69 | UAB "Elkas" | Jonava | 722 645 | 6 771 | 4 | |
| 70 | UAB "Šalnupis" | Vilnius | 684 722 | −127 071 | 5 | |
| 71 | UAB "Biržų miškų ūkis" | Biržai | 666 628 | 39 900 | 6 | |
| 72 | UAB "Šalnutis" | Vilnius | 623 258 | −188 771 | — | |
| 73 | UAB "Forsto" | Kauno r. sav. | 612 717 | 8 555 | 11 | |
| 74 | UAB "TIMEDIS" | Šiaulių r. sav. | 580 116 | 32 060 | 8 | |
| 75 | UAB "Danamiškas" | Vilnius | 575 608 | −51 413 | 1 | |
| 76 | MB "Valmiškas" | Raseiniai | 562 541 | 21 596 | 6 | |
| 77 | UAB "Mickiškė" | Tauragės r. sav. | 495 316 | 18 282 | 11 | |
| 78 | UAB "Betulus" | Vilnius | 485 451 | 174 532 | 1 | |
| 79 | UAB "Jolvyda" | Mažeikių r. sav. | 483 777 | 2 824 | 3 | |
| 80 | UAB "Norvilas" | Vilniaus r. sav. | 433 879 | 20 197 | 7 | |
| 81 | MB "Mudu NT" | Kauno r. sav. | 432 787 | −21 707 | 2 | |
| 82 | Ignalinos miškai, UAB | Anykščiai | 429 653 | −28 012 | 2 | |
| 83 | UAB "Lumeda" | Utenos r. sav. | 429 639 | 54 874 | 4 | |
| 84 | UAB ŽALIAGOJUS | Vilnius | 419 976 | −86 704 | 1 | |
| 85 | UAB "INTAVA" | Šiauliai | 368 687 | 1 202 | 16 | |
| 86 | UAB "Forest Capital" | Vilnius | 366 383 | 688 129 | 1 | |
| 87 | UAB "DRD Miškai" | Alytus | 357 986 | 18 188 | 6 | |
| 88 | Mažoji bendrija "Aunuvėnai" | Kelmės r. sav. | 356 949 | 76 234 | 18 | |
| 89 | UAB "Aukštaitijos miškas" | Šiauliai | 355 584 | 34 293 | 2 | |
| 90 | MB "Miško priežiūros darbai" | Alytaus r. sav. | 349 799 | 23 378 | 9 | |
| 91 | UAB "Telgiria" | Telšiai | 335 358 | 65 950 | 6 | |
| 92 | SCA Baltų miškai UAB | Kaunas | 320 575 | −1 298 160 | — | |
| 93 | UAB "Elnė" | Vilnius | 314 635 | −100 519 | 1 | |
| 94 | UAB "Tyragiris" | Vilnius | 312 322 | −123 083 | — | |
| 95 | UAB "KVALITETSSKOG BALTIJA" | Vilnius | 287 043 | −183 252 | 10 | |
| 96 | MB "Aprojektai" | Varėnos r. sav. | 286 293 | 28 501 | 1 | |
| 97 | UAB "Suktiva" | Rokiškio r. sav. | 284 214 | −6 312 | 5 | |
| 98 | MB Weforest | Kauno r. sav. | 275 652 | 16 533 | 8 | |
| 99 | Mažoji bendrija "JR Land" | Kaunas | 268 906 | 4 413 | — | |
| 100 | SCA Stella Invest UAB | Kaunas | 264 432 | −1 216 431 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 34 | 296 671 581 | 2 675 | 4,6% |
| Vilnius | 76 | 19 880 763 | 311 | 11,3% |
| Radviliškio r. sav. | 5 | 7 876 035 | 41 | 5,0% |
| Kauno r. sav. | 15 | 6 410 249 | 76 | 1,6% |
| Varėnos r. sav. | 3 | 4 848 739 | 27 | 1,5% |
| Plungės r. sav. | 5 | 4 484 703 | 27 | 9,9% |
| Šakiai | 1 | 3 108 205 | 25 | 12,0% |
| Mažeikių r. sav. | 4 | 2 583 293 | 12 | 11,8% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 2 020 655 | 14 | 16,9% |
| Telšių r. sav. | 6 | 1 764 568 | 22 | 4,2% |
| Panevėžio r. sav. | 8 | 1 651 459 | 34 | 0,1% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 1 610 533 | 8 | 1,5% |
| Vilniaus r. sav. | 9 | 1 494 117 | 20 | 14,5% |
| Telšiai | 3 | 1 396 425 | 9 | 11,5% |
| Šakių r. sav. | 5 | 1 338 712 | 7 | 0,5% |
| Anykščiai | 5 | 862 930 | 8 | −6,5% |
| Jonava | 3 | 848 322 | 8 | 4,6% |
| Šilalės r. sav. | 4 | 841 289 | 21 | −42,8% |
| Šiauliai | 5 | 781 771 | 21 | 0,3% |
| Šalčininkai | 1 | 781 010 | 2 | 1,4% |
| Ignalina | 1 | 775 775 | 9 | 6,0% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 726 689 | 15 | 4,4% |
| Biržai | 1 | 666 628 | 6 | 6,0% |
| Utenos r. sav. | 3 | 614 664 | 11 | 9,7% |
| Anykščių r. sav. | 5 | 596 615 | 9 | 22,5% |
| Raseiniai | 1 | 562 541 | 6 | 3,8% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 509 381 | 11 | 46,4% |
| Kelmės r. sav. | 3 | 448 254 | 18 | 21,4% |
| Šilutė | 3 | 369 051 | 14 | 5,5% |
| Panevėžys | 5 | 363 885 | 15 | 1,8% |
| Alytus | 2 | 357 986 | 6 | 5,1% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 349 799 | 9 | 6,7% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 336 122 | 12 | 7,8% |
| Mažeikiai | 2 | 317 555 | 6 | 87,6% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 284 214 | 5 | −2,2% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 263 190 | 2 | −2,0% |
| Utena | 1 | 251 666 | 3 | −2,0% |
| Zarasai | 1 | 226 679 | 1 | −12,1% |
| Molėtai | 1 | 226 522 | 9 | 6,8% |
| Švenčionių r. sav. | 4 | 221 029 | 8 | 18,5% |
| Šilutės r. sav. | 5 | 204 738 | 14 | 11,1% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 163 464 | 1 | 32,6% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 160 451 | 6 | 17,2% |
| Neringa | 1 | 114 357 | 1 | 25,3% |
| Druskininkų sav. | 1 | 91 435 | 2 | 38,8% |
| Raseinių r. sav. | 2 | 73 542 | 4 | 63,7% |
| Jurbarkas | 2 | 71 073 | 1 | 18,5% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 65 886 | 3 | −0,1% |
| Klaipėda | 1 | 59 617 | — | 19,2% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 58 677 | 1 | −9,5% |
| Joniškis | 1 | 53 048 | 2 | 1,6% |
| Kėdainiai | 1 | 47 053 | 1 | 12,6% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 44 050 | 6 | −21,8% |
| Druskininkai | 1 | 43 000 | — | −28,6% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 41 300 | — | 1,0% |
| Kretinga | 3 | 29 701 | 5 | 91,3% |
| Ukmergė | 2 | 14 564 | — | 60,2% |
| Trakų r. sav. | 1 | 13 973 | — | −3,1% |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 13 624 | 1 | 28,7% |
| Zarasų r. sav. | 2 | 10 883 | — | −49,5% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 | 9 465 | — | — |
| Varėna | 1 | 7 363 | — | — |
| Kelmė | 1 | 1 949 | 2 | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | 48 | — | — |
| Vilkaviškis | 1 | 0 | — | — |
| Biržų r. sav. | 2 | — | 1 | — |
| Pagėgių sav. | 20 | — | 40 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2022 m.