UAB "Mano fasada" — įmonės kodas 304213447
- Įmonės kodas
- 304213447
- PVN nr.
- LT100012185519
- Regionas / savivaldybė
- Šakių r. sav.
- Miestas
- Mikniškės k. 2
- Adresas
- Šakių r. sav., Kriūkų sen., Mikniškės k. 2, LT-71207, 71207 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 630 | 4 844 | 26 596 | 295 016 | 374 468 | 483 427 | 834 093 | 199 724 | 350 |
| Visos pajamos | 22 630 | 4 844 | 26 596 | 295 016 | 374 468 | 483 427 | 834 093 | 199 724 | 350 |
| Pelnas prieš mokesčius | 13 882 | 565 | 0 | 69 454 | 37 111 | 52 910 | 163 103 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 461 | 31 864 |
| Grynasis pelnas | 13 179 | 534 | 0 | 66 119 | 31 227 | 44 946 | 137 956 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 3 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 461 | 31 864 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 12 | 10 | 13 | 18 | 7 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 613 | 36 691 | 64 575 | 67 965 | 38 044 |
| Trumpalaikis turtas | 13 875 | 13 743 | 10 701 | 71 946 | 82 326 | 101 752 | 238 216 | 166 307 | 196 799 |
| Visi įsipareigojimai | 696 | 31 | 303 | 4 370 | 6 041 | 18 495 | 44 858 | 13 639 | 46 109 |
| Nuosavas kapitalas | 13 179 | 13 712 | 10 398 | 67 576 | 87 038 | 120 219 | 258 175 | 221 714 | 189 850 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Mano fasada" 2024 m. nurodė 350 € apyvartą, tai yra 99,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 9 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Šakių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 31 864 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 71,4% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 46 109 €, o nuosavas kapitalas — 189 850 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "LeviRo" | Striūpų k. | 18 126 | 3 213 | — |
| MB Gintaro darbai | Duobiškėlių k. 3 | 43 524 | −3 570 | 1 |
| MB "Kitoks kiemas" | Tirmėnų k. 2 | 58 969 | 24 608 | 2 |
| Mažoji bendrija "Linas Bau" | Gelgaudiškis | 85 781 | 32 867 | 1 |
| MB "Sal projektai" | Ukmergė | 351 | −22 812 | — |
| UAB "MG Construction" | Alytus | 357 | −3 702 | 1 |
| MB "Doroega" | Klaipėda | 375 | −101 | — |
| UAB "EGALITE" | Vilnius | 380 | −4 656 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Šakių r. sav.) 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2024 m.
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Šakių r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Šakių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 35 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 19. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Pelningiausios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.
- 75. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.
- 95. vieta — TOP 100 įmonių kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Mano fasada" apyvarta?
2024 m. UAB "Mano fasada" nurodė 350 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Mano fasada" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 31 864 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Mano fasada"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Mano fasada"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Mikniškės k. 2, Šakių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Mano fasada"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą