Šakių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
486
Bendra apyvarta
236,9 mln €▲ 4,8%
Darbuotojai
2 024
Medianinė marža
4,1%
Augimas (metinis)
+4,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Šakių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "AUDROKESTA" | Šakių r. sav. | 33 246 046 | 2 410 380 | 54 | |
| 2 | Žemės ūkio kooperatyvas "Suvalkijos daržovės" | Šakių r. sav. | 21 285 674 | 450 239 | 11 | |
| 3 | Lukšių ŽŪB | Šakių r. sav. | 12 375 347 | 2 109 298 | 103 | |
| 4 | Šakių rajono Kubilių žemės ūkio bendrovė | Šakių r. sav. | 10 975 186 | 1 661 886 | 98 | |
| 5 | Foodlogistics, UAB | Šakių r. sav. | 9 456 928 | 131 067 | 18 | |
| 6 | Šakių rajono Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė | Šakių r. sav. | 9 011 518 | 1 321 915 | 93 | |
| 7 | UAB "FLEMING BALDAI" | Šakių r. sav. | 8 082 914 | 213 342 | 145 | |
| 8 | UAB "Bionalis" | Šakių r. sav. | 6 860 240 | 85 755 | 19 | |
| 9 | Šakių rajono Voniškių žemės ūkio bendrovė | Šakių r. sav. | 6 642 942 | 241 763 | 53 | |
| 10 | UAB "NORAGRA" | Šakių r. sav. | 5 884 363 | 330 068 | 54 | |
| 11 | Valstybės įmonė Šakių miškų urėdija | Šakių r. sav. | 4 807 292 | 316 154 | — | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELODENA" | Šakių r. sav. | 4 494 963 | 195 877 | 44 | |
| 13 | Gotlybiškių pienas, UAB | Šakių r. sav. | 4 198 313 | 472 944 | 31 | |
| 14 | Šakių rajono Plokščių žemės ūkio bendrovė | Šakių r. sav. | 3 602 600 | 35 278 | 39 | |
| 15 | Žemės ūkio kooperatyvas "SUVALKIJOS PIENAS" | Šakių r. sav. | 3 482 118 | 61 483 | 33 | |
| 16 | UAB "Agrėja" | Šakių r. sav. | 3 455 200 | 27 039 | 6 | |
| 17 | Transwina, UAB | Šakių r. sav. | 3 230 546 | 115 032 | 26 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gelgaudiškio gelžbetonis" | Šakių r. sav. | 2 952 116 | 129 436 | 51 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠAKA" | Šakių r. sav. | 2 595 303 | 166 666 | 24 | |
| 20 | UAB "Naturus" | Šakių r. sav. | 2 585 036 | 5 995 | 8 | |
| 21 | Žemės ūkio kooperatyvas "Sintautų pienas" | Šakių r. sav. | 2 459 557 | 57 160 | 57 | |
| 22 | UAB "Z.Z. transport" | Šakių r. sav. | 2 412 764 | 137 497 | 28 | |
| 23 | UAB "Valtralita" | Šakių r. sav. | 2 320 332 | 190 139 | 19 | |
| 24 | UAB "AUGA Grūduva" | Šakių r. sav. | 2 278 218 | −2 158 314 | 5 | |
| 25 | UAB "Transasa" | Šakių r. sav. | 2 208 822 | 197 237 | 14 | |
| 26 | Agrofortas, UAB | Šakių r. sav. | 2 200 111 | 243 120 | 4 | |
| 27 | UAB "Medžio projektas" | Šakių r. sav. | 2 052 680 | 108 344 | 15 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "URIGA" | Šakių r. sav. | 2 016 210 | 11 140 | 20 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "AGROLINA" | Šakių r. sav. | 1 990 734 | 175 304 | 13 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "BARZDŲ AGROSERVISAS" | Šakių r. sav. | 1 936 155 | 512 461 | 12 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "HIDROKESTA" | Šakių r. sav. | 1 824 014 | 11 934 | 29 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "Timothy" | Šakių r. sav. | 1 768 837 | 24 578 | 12 | |
| 33 | ŽŪB Grūduvos ekologinis ūkis | Šakių r. sav. | 1 724 221 | 271 789 | 1 | |
| 34 | Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centras | Šakių r. sav. | 1 720 425 | 709 659 | 46 | |
| 35 | UAB "MAW Invest" | Šakių r. sav. | 1 682 859 | 68 773 | 2 | |
| 36 | MB AREKAS | Šakių r. sav. | 1 681 686 | 202 184 | 21 | |
| 37 | UAB "MSEV" | Šakių r. sav. | 1 593 409 | 29 455 | 26 | |
| 38 | UAB "Sovesta" | Šakių r. sav. | 1 582 916 | −19 352 | 19 | |
| 39 | UAB "Dvaro žuvys" | Šakių r. sav. | 1 539 723 | 59 732 | 23 | |
| 40 | UAB "Hameris LT" | Šakių r. sav. | 1 535 063 | 41 700 | 2 | |
| 41 | Šakių ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Šakių r. sav. | 1 496 280 | −658 797 | 33 | |
| 42 | Individuali įmonė | Šakių r. sav. | 1 395 406 | −46 159 | 16 | |
| 43 | MB "Autasa" | Šakių r. sav. | 1 392 126 | 153 127 | 17 | |
| 44 | Individuali įmonė | Šakių r. sav. | 1 348 817 | −33 125 | 28 | — |
| 45 | UAB "Pro Export" | Šakių r. sav. | 1 314 534 | −92 958 | 6 | |
| 46 | UAB "Bomesa" | Šakių r. sav. | 1 171 556 | 11 052 | 10 | |
| 47 | UAB "Minela" | Šakių r. sav. | 1 141 170 | −12 230 | 12 | |
| 48 | UAB "BAKŪŽĖ LT" | Šakių r. sav. | 1 117 944 | 15 310 | 14 | |
| 49 | UAB Jautienos guru | Šakių r. sav. | 1 105 352 | 10 199 | 10 | |
| 50 | UAB "Šlaitgiris" | Šakių r. sav. | 1 093 340 | 55 635 | 8 | |
| 51 | UAB "Oldera" | Šakių r. sav. | 1 038 574 | 122 645 | 15 | |
| 52 | MB "Airkon LT" | Šakių r. sav. | 950 162 | −32 040 | 8 | |
| 53 | UAB "Conatus" | Šakių r. sav. | 924 721 | 11 350 | 2 | |
| 54 | UAB "Partecha" | Šakių r. sav. | 884 993 | 54 980 | 7 | |
| 55 | UAB "Vėjininkystė" | Šakių r. sav. | 839 607 | 263 626 | 1 | |
| 56 | MB "Žygista" | Šakių r. sav. | 820 671 | 46 470 | 6 | |
| 57 | UAB "Lukšių tekstilė" | Šakių r. sav. | 815 632 | −46 711 | 32 | |
| 58 | UAB "Vėjo nauda" | Šakių r. sav. | 802 539 | 372 959 | 1 | |
| 59 | UAB "Valdoreta" | Šakių r. sav. | 770 407 | 89 754 | 8 | |
| 60 | Žemės ūkio kooperatyvas "Lietuviškas ūkis" | Šakių r. sav. | 767 683 | 22 703 | 2 | |
| 61 | UAB "Liudstata" | Šakių r. sav. | 766 372 | 4 506 | 14 | |
| 62 | UAB "LIGITRA" | Šakių r. sav. | 750 760 | −39 853 | 10 | |
| 63 | MB "Miško gūsis" | Šakių r. sav. | 742 655 | 4 611 | 6 | |
| 64 | Žemės ūkio kooperatyvas "Novasa" | Šakių r. sav. | 731 285 | 103 348 | 1 | |
| 65 | Uždaroji akcinė bendrovė "VESTA-INTER" | Šakių r. sav. | 712 590 | 110 736 | 9 | |
| 66 | UAB BIO TERAS | Šakių r. sav. | 695 581 | 49 356 | 10 | |
| 67 | UAB "Domtransa" | Šakių r. sav. | 643 323 | 57 512 | 5 | |
| 68 | Bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "BAULITA" | Šakių r. sav. | 621 417 | 2 622 | 13 | |
| 69 | UAB NT Gunalis | Šakių r. sav. | 600 100 | 483 317 | 1 | — |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vilkenta" | Šakių r. sav. | 575 583 | 25 011 | 20 | |
| 71 | UAB "AGROGIMAS" | Šakių r. sav. | 542 099 | 96 504 | — | |
| 72 | UAB "Šermuonėlis" | Šakių r. sav. | 540 588 | 487 675 | 3 | |
| 73 | MB Nordic wood | Šakių r. sav. | 535 882 | 12 522 | — | |
| 74 | UAB "Gotanas" | Šakių r. sav. | 515 262 | −8 455 | 7 | |
| 75 | UAB "Želdynų vizija" | Šakių r. sav. | 494 492 | 239 997 | 8 | |
| 76 | UAB "Tiekimo broliai" | Šakių r. sav. | 485 830 | −80 433 | 11 | |
| 77 | UAB NIM group | Šakių r. sav. | 481 700 | −98 649 | 2 | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "D. RUZGYS IR KO" | Šakių r. sav. | 451 346 | 11 473 | 3 | |
| 79 | UAB "Ateities sistemos" | Šakių r. sav. | 440 283 | 4 092 | 10 | |
| 80 | MB "Endriveda" | Šakių r. sav. | 410 194 | −7 249 | 5 | |
| 81 | UAB Mano vaistinė | Šakių r. sav. | 395 623 | −11 610 | 8 | |
| 82 | MB "Fortempus" | Šakių r. sav. | 394 598 | 30 654 | 1 | |
| 83 | UAB "Ortopagalba" | Šakių r. sav. | 392 324 | −778 | 17 | |
| 84 | UAB "Remanda" | Šakių r. sav. | 373 515 | 15 765 | 5 | |
| 85 | Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "GAHLERT TEKSTILĖ" | Šakių r. sav. | 358 995 | 29 565 | 2 | |
| 86 | UAB "Giedručių ūkis" | Šakių r. sav. | 350 321 | 201 673 | 1 | |
| 87 | UAB "Nordic B" | Šakių r. sav. | 345 035 | −477 014 | 11 | |
| 88 | UAB "Jurla" | Šakių r. sav. | 339 555 | 7 137 | 10 | |
| 89 | UAB "Džermita" | Šakių r. sav. | 322 905 | 441 | 10 | |
| 90 | UAB "R.R. AUTO" | Šakių r. sav. | 314 807 | 7 607 | 5 | |
| 91 | UAB optika "Žvilgsnis" | Šakių r. sav. | 314 710 | 169 564 | 5 | |
| 92 | UAB "Rūkvitas" | Šakių r. sav. | 306 739 | 4 513 | 5 | |
| 93 | UAB "Itora" | Šakių r. sav. | 295 247 | 138 409 | 3 | |
| 94 | MB "Md bau" | Šakių r. sav. | 292 312 | 23 616 | 8 | |
| 95 | UAB "Naujoji prekyba" | Šakių r. sav. | 286 587 | 2 157 | 5 | |
| 96 | MB "Truckit" | Šakių r. sav. | 282 476 | 51 582 | 3 | |
| 97 | MB "Rimila" | Šakių r. sav. | 264 911 | −19 907 | 5 | |
| 98 | UAB "And Associates Marketing" | Šakių r. sav. | 261 601 | 161 691 | 2 | |
| 99 | MB "West consult" | Šakių r. sav. | 255 080 | 5 390 | — | |
| 100 | FinAgro, UAB | Šakių r. sav. | 251 802 | 24 027 | 9 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 0150 — Mišrusis žemės ūkis | 10 | 58 895 376 | 10,0% |
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 34 | 14 154 515 | 3,6% |
| 0220 — Medienos ruoša | 14 | 6 020 476 | 5,1% |
| 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse | 13 | 4 242 087 | 10,6% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 17 | 2 870 098 | 6,7% |
| 9531 — Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra | 11 | 1 856 266 | 6,0% |
| 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas | 10 | 990 839 | 5,5% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 42 | 547 837 | 0,0% |
| 9329 — Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla | 11 | 309 099 | 5,1% |
| 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla | 25 | 107 822 | 8,4% |
| 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla | 13 | 3 927 | — |
Šakių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Šakių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.