UAB "Lurasa" — įmonės kodas 305425175
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 305425175
- PVN nr.
- LT100012949917
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Radikių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Domeikavos sen., Radikių k., Rato g. 13A, LT-54378, 54378 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jan 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−12,6 tūkst. €▼ 31 430,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1—
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 540 083 | 107 438 | — | — | — |
| Visos pajamos | 540 083 | 107 438 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 111 591 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 612 |
| Grynasis pelnas | 94 852 | 8 889 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 68 | 40 | 12 612 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 235 |
| Trumpalaikis turtas | 228 467 | 13 458 | 13 421 | 13 381 | 665 311 |
| Visi įsipareigojimai | 130 928 | 1 569 | 1 600 | 1 600 | 667 377 |
| Nuosavas kapitalas | 97 852 | 11 889 | 11 821 | 11 781 | −831 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 113 970 | 113 970 | 113 970 | 113 970 | 113 970 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 12 612 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 667 377 €, o nuosavas kapitalas — −831 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Lurasa" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 12 612 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Lurasa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Lurasa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Radikių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lurasa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą