UAB "Lauvista" — įmonės kodas 301649585
- Įmonės kodas
- 301649585
- PVN nr.
- LT100004436819
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Patašinės k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Patašinės k., Meškėnų g. 10, LT-69105, 69105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
−24 €▲ 99,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 378 698 | 1 653 601 | 1 627 024 | 1 831 530 | 1 403 605 | 533 676 | 11 499 | 600 | 3 800 | — | — |
| Visos pajamos | 1 378 698 | 1 653 601 | 1 627 024 | 1 831 530 | 1 403 605 | 533 676 | 11 499 | 600 | 3 800 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 867 | 12 089 | 0 | 49 820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 868 | 0 | 1 563 | 14 731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 242 | 0 | 49 820 | 0 | 0 | 21 144 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 359 | 0 | 3 197 | 0 | 2 637 | 14 731 | 0 | 6 355 | 2 075 | 4 294 | 24 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 39 | 37 | 20 | 3 | 2 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 7 690 | 4 698 | 22 546 | 154 152 | 145 581 | 125 550 | 49 899 | 37 208 | 4 074 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 301 722 | 101 338 | 392 961 | 424 809 | 323 713 | 96 502 | 46 760 | 61 787 | 6 725 | 570 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 250 162 | 38 533 | 351 201 | 520 663 | 413 633 | 249 601 | 0 | 0 | 53 745 | 47 809 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 59 250 | 67 503 | 64 306 | 58 298 | 55 661 | −27 549 | −8 385 | −14 740 | −42 946 | −47 239 | 0 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 | 8 700 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2025).
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 24 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2021 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 45. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės statyba veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Lauvista" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 24 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Lauvista"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Patašinės k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Lauvista"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą