UAB "Laser Stencil Europe" — įmonės kodas 302409696
- Įmonės kodas
- 302409696
- PVN nr.
- LT100004907615
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Pakonių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Sudervės sen., Pakonių k., Paribio g. 3, LT-14212, 14212 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3320 — Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jun 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−155 €▼ 100,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 239 113 | 182 696 | 180 460 | 196 984 | 201 415 | — | 294 100 | 179 418 | 438 367 | — |
| Visos pajamos | 239 113 | 182 696 | 180 460 | 196 984 | 201 415 | — | 294 100 | 179 418 | 438 367 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 53 577 | 22 920 | 56 217 | 68 880 | 62 424 | 0 | 116 682 | 61 999 | 230 782 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 |
| Grynasis pelnas | 50 898 | 21 773 | 53 406 | 65 436 | 59 303 | 0 | 110 848 | 52 515 | 196 165 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 31 033 | 29 717 | 21 874 | 14 894 | 7 847 | 1 434 | 215 159 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 179 604 | 97 180 | 136 333 | 176 090 | 237 931 | 402 420 | 272 288 | 539 240 | 245 325 | 241 265 |
| Visi įsipareigojimai | 34 555 | 40 616 | 38 520 | 5 861 | 1 352 | 27 976 | 722 | 0 | 39 333 | 35 428 |
| Nuosavas kapitalas | 176 082 | 86 281 | 119 687 | 185 123 | 244 426 | 375 878 | 486 725 | 539 240 | 205 992 | 205 837 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 70 NACE 3320 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 155 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 35 428 €, o nuosavas kapitalas — 205 837 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — TOP 25 įmonių pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 62. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Laser Stencil Europe" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 155 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Laser Stencil Europe"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pramoninių mašinų ir įrangos įrengimas“ (EVRK 3320), įsikūrusi Pakonių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Laser Stencil Europe"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą