UAB KSK Holding Lithuania — įmonės kodas 302907273
- Įmonės kodas
- 302907273
- PVN nr.
- 302907273
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Mokolų k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolų k., Metalų g. 14, LT-68461, 68461 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7010 — Pagrindinių buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
950,5 tūkst. €▲ 1 930,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 168 758 | 922 615 | 2 296 829 | 268 869 | 284 974 | 94 732 | 44 252 | 132 506 | 55 067 | 968 118 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 165 192 | 916 672 | 2 287 180 | 254 789 | 266 228 | 80 522 | 34 868 | 120 112 | 46 807 | 950 528 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 482 681 | 3 482 681 | 6 401 063 | 6 917 416 | 7 077 916 | 5 673 416 | 5 418 102 | 5 440 889 | 3 989 707 | 5 598 810 |
| Trumpalaikis turtas | 502 773 | 1 362 521 | 615 089 | 245 947 | 288 272 | 805 983 | 968 838 | 369 234 | 1 710 362 | 986 135 |
| Visi įsipareigojimai | 4 136 | 6 036 | 9 806 | 14 228 | 18 825 | 14 308 | 27 128 | 12 491 | 8 571 | 31 154 |
| Nuosavas kapitalas | 3 981 318 | 4 839 166 | 7 006 346 | 7 149 135 | 7 347 363 | 6 465 091 | 6 359 812 | 5 797 632 | 5 691 498 | 6 553 791 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 | 3 483 888 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 148 NACE 7010 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 950 528 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 31 154 €, o nuosavas kapitalas — 6 553 791 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 66 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Pelningiausios įmonės pagrindinių buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 38 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB KSK Holding Lithuania dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 950 528 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB KSK Holding Lithuania?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB KSK Holding Lithuania?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagrindinių buveinių veikla“ (EVRK 7010), įsikūrusi Mokolų k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB KSK Holding Lithuania?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą