UAB "Jurelis" — įmonės kodas 304751684
- Įmonės kodas
- 304751684
- PVN nr.
- LT100011425216
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Jureliškio k. 5
- Adresas
- Zarasų r. sav., Degučių sen., Jureliškio k. 5, LT-32404, 32404 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1089 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
−1 999 €▲ 25,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2018–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 70 | — | — | — | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 70 | — | — | — | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 215 | 4 053 | 4 834 | 10 332 | 5 555 | 3 106 | 2 669 | 1 999 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 215 | 4 053 | 4 834 | 10 332 | 5 555 | 3 106 | 2 669 | 1 999 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 32 638 | 32 442 | 32 246 | 32 129 | 32 091 | 32 547 | 32 509 | 32 496 |
| Trumpalaikis turtas | 9 403 | 7 480 | 7 978 | 1 004 | 434 | 50 | 2 | 24 |
| Visi įsipareigojimai | 1 256 | 2 190 | 3 726 | 5 966 | 10 916 | 14 094 | 16 676 | 18 682 |
| Nuosavas kapitalas | 40 785 | 37 732 | 36 498 | 27 167 | 21 612 | 18 506 | 15 837 | 13 838 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 71 NACE 1089 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 999 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 682 €, o nuosavas kapitalas — 13 838 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Jurelis" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 1 999 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Jurelis"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Jurelis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, maisto produktų gamyba“ (EVRK 1089), įsikūrusi Jureliškio k. 5, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jurelis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą