UAB "Investicijos ir technologijos" — įmonės kodas 175014417
- Įmonės kodas
- 175014417
- PVN nr.
- LT750144113
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Dieveniškės
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Dieveniškės, Vilniaus g. 46, LT-17139, 17139 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0220 — Medienos ruoša
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−2 095 €▲ 22,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 130 195 | 76 333 | 91 708 | 68 584 | 45 093 | 46 108 | 53 522 | 75 098 | — |
| Visos pajamos | 130 195 | 76 333 | 91 708 | 68 584 | 45 093 | 46 108 | 53 522 | 75 098 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 11 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 11 494 | 27 604 | 2 427 | 24 539 | 19 605 | 21 788 | 27 026 | 2 702 | 2 095 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 10 | 7 | 7 | 8 | 6 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 18 844 | 11 849 | 9 836 | 7 553 | 5 250 | 3 394 | 2 767 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 108 918 | 72 238 | 71 049 | 49 698 | 37 633 | 30 288 | 15 395 | 13 855 | 215 |
| Visi įsipareigojimai | 2 422 | 2 351 | 1 576 | 2 481 | 7 719 | 20 306 | 31 812 | 30 207 | 18 662 |
| Nuosavas kapitalas | 125 340 | 81 736 | 79 309 | 54 770 | 35 164 | 13 376 | −13 650 | −16 352 | −18 447 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 569 NACE 0220 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 095 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 662 €, o nuosavas kapitalas — −18 447 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Investicijos ir technologijos" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 2 095 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Investicijos ir technologijos"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Investicijos ir technologijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos ruoša“ (EVRK 0220), įsikūrusi Dieveniškės, Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Investicijos ir technologijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą