UAB "Homanit Lietuva" — įmonės kodas 304994907
- Įmonės kodas
- 304994907
- PVN nr.
- LT100012206313
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Pagirių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Pagirių k., Šiltnamių g. 33, LT-14118, 14118 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1621 — Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−18,4 mln €▼ 33,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
141▲ 29,4%
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 268 911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 279 394 | 1 349 906 | 3 540 355 | 13 757 218 | 18 374 546 |
| Grynasis pelnas | 268 911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 279 394 | 1 349 906 | 3 540 355 | 13 757 218 | 18 374 546 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 6 | 26 | 109 | 141 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 4 378 074 | 76 366 531 | 150 214 836 | 222 942 544 | 228 663 778 |
| Trumpalaikis turtas | 359 645 | 210 240 | 1 663 164 | 1 231 936 | 6 226 720 | 3 238 219 |
| Visi įsipareigojimai | 520 943 | 2 014 716 | 19 942 491 | 93 654 770 | 156 723 857 | 167 991 691 |
| Nuosavas kapitalas | −168 911 | 2 551 695 | 58 101 789 | 54 561 434 | 55 804 216 | 47 429 670 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 40 000 000 | 40 000 000 | 40 000 000 | 40 000 000 | 40 000 000 | 40 000 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 23 NACE 1621 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 18 374 546 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 141 darbuotojų, tai yra 29,4% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 167 991 691 €, o nuosavas kapitalas — 47 429 670 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2023 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 67 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2021 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Homanit Lietuva" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 18 374 546 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Homanit Lietuva"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 141 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Homanit Lietuva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Faneravimo dangos ir medienos plokščių gamyba“ (EVRK 1621), įsikūrusi Pagirių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Homanit Lietuva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą