UAB "Hidroresta" — įmonės kodas 303372642
- Įmonės kodas
- 303372642
- PVN nr.
- LT100009566814
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Ožkasvilių k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Ožkasvilių k., Liepų g. 28, LT-69338, 69338 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8130 — Kraštovaizdžio tvarkymas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−8 325 €▼ 104,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 42 433 | 91 878 | 195 925 | 255 366 | 359 586 | 387 060 | 200 630 | 54 000 | 22 500 | — |
| Visos pajamos | 42 433 | 91 878 | 195 925 | 255 366 | 359 586 | 387 060 | 200 630 | 54 000 | 22 500 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 21 257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 895 | 686 | 0 | 212 565 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 294 | 0 | 8 325 |
| Grynasis pelnas | 20 319 | 761 | 10 511 | 0 | 65 840 | 17 028 | 686 | 0 | 183 706 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 10 281 | 0 | 0 | 0 | 20 294 | 0 | 8 325 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 281 057 | 220 791 | 761 125 | 744 774 | 537 520 | 285 939 | 101 041 | 34 529 | 165 000 | 167 252 |
| Trumpalaikis turtas | 184 800 | 46 570 | 60 763 | 86 474 | 120 434 | 158 143 | 40 943 | 86 863 | 168 962 | 129 014 |
| Visi įsipareigojimai | 268 436 | 106 039 | 690 205 | 745 893 | 391 795 | 305 949 | 945 | 647 | 29 511 | 140 |
| Nuosavas kapitalas | 57 098 | 57 859 | 65 897 | 55 616 | 264 511 | 138 133 | 141 039 | 120 745 | 304 451 | 296 126 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 | 36 839 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 445 NACE 8130 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 8 325 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 140 €, o nuosavas kapitalas — 296 126 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2024 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės kraštovaizdžio tvarkymas veiklos srityje 2023 m.
- 10. vieta — TOP 15 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės administracinė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 92. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Hidroresta" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 325 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Hidroresta"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Hidroresta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kraštovaizdžio tvarkymas“ (EVRK 8130), įsikūrusi Ožkasvilių k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Hidroresta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą