UAB "Hensta" — įmonės kodas 303384331
- Įmonės kodas
- 303384331
- PVN nr.
- LT100009414219
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Noreikiškių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Ringaudų sen., Noreikiškių k., Aušros g. 11, LT-53365, 53365 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−968 €▼ 100,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 66,7%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 50 400 | 163 384 | 286 854 | 272 488 | 100 650 | 54 500 | 40 000 | 36 000 | 64 913 | — |
| Visos pajamos | 50 400 | 163 384 | 286 854 | 272 488 | 100 650 | 54 500 | 40 000 | 36 000 | 64 913 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 12 456 | 32 808 | 118 880 | 33 438 | 12 691 | 3 848 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 11 831 | 31 156 | 112 914 | 31 761 | 12 040 | 3 656 | 1 388 | 831 | 116 150 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 968 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 363 678 | 284 158 | 204 638 | 125 118 | 64 174 | 44 032 | 38 013 | 38 013 | 0 | 100 000 |
| Trumpalaikis turtas | 287 325 | 90 647 | 196 820 | 376 593 | 206 099 | 220 116 | 220 784 | 221 757 | 179 617 | 12 663 |
| Visi įsipareigojimai | 158 565 | 147 641 | 105 060 | 216 568 | 7 620 | 8 518 | 5 369 | 5 283 | 22 268 | 605 |
| Nuosavas kapitalas | 311 966 | 93 110 | 206 024 | 237 785 | 249 825 | 253 481 | 254 869 | 255 699 | 171 849 | 112 058 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 | 50 014 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 968 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 66,7% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 605 €, o nuosavas kapitalas — 112 058 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2023 m.
- 66. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Hensta" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 968 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Hensta"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Hensta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Noreikiškių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Hensta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą