UAB "Gintarinis grožis" — įmonės kodas 304550941
- Įmonės kodas
- 304550941
- PVN nr.
- 304550941
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Eglių g. 41, LT-82180, 82180 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 420 | 43 947 | 41 517 | 20 140 | 32 420 | 39 068 | 43 343 | 41 483 |
| Visos pajamos | 1 420 | 43 947 | 41 517 | 20 140 | 32 420 | 39 068 | 43 343 | 41 483 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 982 | 0 | 0 | 0 | 1 252 | 130 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 510 | 0 | 2 696 | 3 576 | 5 914 | 0 | 0 | 14 167 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 2 965 | 2 441 | 1 918 | 1 555 | 999 | 4 193 | 5 238 | 3 989 |
| Trumpalaikis turtas | 191 | 5 328 | 2 826 | 7 117 | 3 724 | 4 831 | 10 343 | 6 951 |
| Visi įsipareigojimai | 1 166 | 3 797 | 3 468 | 10 972 | 12 937 | 15 986 | 22 413 | 31 939 |
| Nuosavas kapitalas | 1 990 | 3 972 | 1 276 | −2 300 | −8 214 | −6 962 | −6 832 | −20 999 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Gintarinis grožis" 2024 m. nurodė 41 483 € apyvartą, tai yra 4,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 14 167 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 31 939 €, o nuosavas kapitalas — −20 999 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Radviliškis | 20 364 | 7 796 | — |
| UAB "Salonas alanija" | Vilnius | 41 396 | 239 | 6 |
| Mažoji bendrija "UV paslaugos" | Vilnius | 41 570 | 7 610 | 3 |
| UAB "Saulėta Afroditė" | Mažeikiai | 41 600 | 2 009 | 4 |
| UAB Klinika "Pinkova" | Vilnius | 41 324 | −13 854 | 2 |
| Podostep, MB | Vilnius | 41 239 | 2 865 | — |
| UAB Kaprizai | Vilnius | 41 187 | 399 | 3 |
| MB Kristy Art Studio | Kėdainiai | 41 122 | 5 447 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.
- 16. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Gintarinis grožis" apyvarta?
2024 m. UAB "Gintarinis grožis" nurodė 41 483 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Gintarinis grožis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 14 167 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Gintarinis grožis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Gintarinis grožis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Gintarinis grožis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą