Individuali įmonė — įmonės kodas 305939283
- Įmonės kodas
- 305939283
- PVN nr.
- 305939283
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Saulėtekio g. 6, LT-82163, 82163 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Individuali įmonė
- Registracijos data
- Thu Nov 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 12 283 | 25 518 | 20 364 |
| Visos pajamos | — | 12 283 | 25 518 | 20 364 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 274 | 9 888 | 8 024 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 427 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 4 252 | 9 854 | 7 796 |
| Grynasis nuostolis | 427 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 9 516 | 7 433 | 6 211 |
| Trumpalaikis turtas | 9 706 | 624 | 417 | 1 595 |
| Visi įsipareigojimai | 428 | 200 | 110 | 320 |
| Nuosavas kapitalas | −428 | 424 | 1 078 | 3 678 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 655 NACE 9622 įmonių (2024).
Trumpai
Individuali įmonė 2024 m. nurodė 20 364 € apyvartą, tai yra 20,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 7 796 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 38,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 320 €, o nuosavas kapitalas — 3 678 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Gintarinis grožis" | Radviliškis | 41 483 | −14 167 | 6 |
| MB "Angelesta" | Vilnius | 20 355 | −1 841 | — |
| UAB "Silela" | Vilnius | 20 386 | 1 | 3 |
| MB Lk terra | Kaunas | 20 388 | 2 486 | — |
| MB "Unicum Pro" | Kaunas | 20 412 | 1 803 | — |
| MB "Dvi upės" | Kaunas | 20 257 | −6 694 | — |
| MB "Du drakonai" | Ukmergė | 20 508 | −1 587 | — |
| MB "Jis ir ji" | Vilnius | 20 195 | 79 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 69. vieta — Pelningiausios įmonės grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Individuali įmonė apyvarta?
2024 m. Individuali įmonė nurodė 20 364 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Individuali įmonė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 796 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 38,3%.
Kokia veikla užsiima Individuali įmonė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Individuali įmonė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą