UAB "Galsta" — įmonės kodas 302282779
- Įmonės kodas
- 302282779
- PVN nr.
- LT100006460812
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Mokolų k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolų k., Mokyklos g. 8A-7, LT-68461, 68461 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2022)
——
Grynasis pelnas (2022)
17 €▲ 100,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 552 | 305 116 | 152 046 | 265 205 | 238 666 | 277 893 | — | — |
| Visos pajamos | 20 552 | 305 116 | 152 046 | 265 205 | 238 666 | 277 893 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 15 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 7 142 | 0 | 0 | 0 | 1 330 | 0 | 17 |
| Grynasis nuostolis | 15 371 | 0 | 29 769 | 1 463 | 2 703 | 0 | 2 688 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 12 | 11 | 11 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 365 | 6 048 | 6 913 | 3 656 | 815 | 4 760 | 22 | 14 |
| Trumpalaikis turtas | 10 143 | 43 421 | 11 129 | 12 793 | 12 504 | 0 | 1 767 | 1 273 |
| Visi įsipareigojimai | 1 045 | 46 635 | 15 146 | 13 939 | 10 537 | 1 864 | 251 | 21 |
| Nuosavas kapitalas | 10 463 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 1 538 | 1 266 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 826 NACE 4100 įmonių (2022).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 17 € grynojo pelno. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 €, o nuosavas kapitalas — 1 266 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Galsta" dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 17 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Galsta"?
2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Galsta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Mokolų k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Galsta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą