UAB "First Energie Fonds" — įmonės kodas 304224148
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 304224148
- PVN nr.
- 304224148
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
29,5 tūkst. €▲ 226,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 728 030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 565 456 | 3 247 | 33 623 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 728 030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 540 |
| Grynasis nuostolis | 56 658 | 151 193 | 0 | 565 456 | 4 245 | 34 162 | 29 804 | 23 312 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 510 163 | 3 753 965 | 3 515 913 | 1 033 539 | 1 033 514 | 1 045 514 | 1 033 514 | 1 033 514 | 1 168 014 |
| Trumpalaikis turtas | 4 435 | 27 150 | 775 933 | 1 241 829 | 1 285 435 | 1 290 632 | 1 322 671 | 1 296 309 | 1 265 641 |
| Visi įsipareigojimai | 3 568 756 | 3 986 732 | 3 769 167 | 2 318 145 | 2 365 981 | 2 417 330 | 2 467 173 | 2 464 123 | 2 538 415 |
| Nuosavas kapitalas | −54 158 | −205 351 | 522 679 | −42 777 | −47 022 | −81 184 | −110 988 | −134 300 | −104 760 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 29 540 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 538 415 €, o nuosavas kapitalas — −104 760 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "First Energie Fonds" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 29 540 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "First Energie Fonds"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "First Energie Fonds"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "First Energie Fonds"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą