UAB "Fabų centras" — įmonės kodas 300561591
- Įmonės kodas
- 300561591
- PVN nr.
- LT100012025912
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Vievis
- Adresas
- Elektrėnų sav., Vievis, Statybininkų g. 18, LT-21389, 21389 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8009 — Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−2 682 €▲ 3,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 317 | 14 000 | 32 000 | 33 204 | 11 933 | 4 000 | — | — | — |
| Visos pajamos | 2 317 | 14 000 | 32 000 | 33 204 | 11 933 | 4 000 | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 12 637 | 12 426 | 0 | 2 006 | 0 | 12 850 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 512 | 0 | 0 | 15 732 | 0 | 11 821 | 0 | 2 777 | 2 682 |
| Grynasis pelnas | 0 | 10 741 | 10 561 | 0 | 1 916 | 0 | 12 207 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 512 | 0 | 0 | 15 732 | 0 | 11 821 | 0 | 2 777 | 2 682 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 5 000 | 4 375 | 4 025 | 3 724 | 3 424 | 3 149 | 2 899 | 2 649 | 2 399 |
| Trumpalaikis turtas | 319 | 13 122 | 23 705 | 9 968 | 17 362 | 8 143 | 6 292 | 6 208 | 3 530 |
| Visi įsipareigojimai | 3 858 | 5 295 | 15 783 | 17 477 | 22 654 | 24 981 | 10 673 | 13 116 | 12 870 |
| Nuosavas kapitalas | 1 461 | 12 202 | 11 947 | −3 785 | −1 868 | −13 689 | −1 482 | −4 259 | −6 941 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 67 NACE 8009 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 2 682 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 870 €, o nuosavas kapitalas — −6 941 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Fabų centras" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 682 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Fabų centras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta apsaugos veikla“ (EVRK 8009), įsikūrusi Vievis, Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Fabų centras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą