UAB "Erelita Development" — įmonės kodas 304424661
- Įmonės kodas
- 304424661
- PVN nr.
- 304424661
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Ežerėlis
- Adresas
- Kauno r. sav., Ežerėlis, Kauno g. 4, LT-53395, 53395 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6812 — Statybų projektų plėtra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
219,9 tūkst. €▲ 15,2%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 10 455 | 429 | 0 | 2 228 | 64 471 | 298 635 | 224 565 | 258 749 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 331 | 0 | 0 | 2 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 10 455 | 0 | 0 | 1 753 | 53 968 | 253 779 | 190 880 | 219 937 |
| Grynasis nuostolis | 331 | 0 | 3 693 | 2 938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 4 007 | 362 577 | 197 457 | 398 457 | 505 007 | 204 007 | 1 500 000 | 700 000 | 1 533 576 |
| Trumpalaikis turtas | 2 000 001 | 1 651 987 | 1 809 008 | 1 603 402 | 1 498 279 | 1 833 097 | 823 157 | 1 733 130 | 1 792 534 |
| Visi įsipareigojimai | 268 | 433 | 3 027 | 1 359 | 1 033 | 10 872 | 44 857 | 6 005 | 38 812 |
| Nuosavas kapitalas | 2 003 676 | 2 014 131 | 2 003 438 | 2 000 500 | 2 002 253 | 2 026 221 | 2 280 000 | 2 450 880 | 3 322 211 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 | 58 789 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 482 NACE 6812 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 219 937 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 38 812 €, o nuosavas kapitalas — 3 322 211 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2023 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės statybų projektų plėtra veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Erelita Development" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 219 937 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Erelita Development"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Erelita Development"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Statybų projektų plėtra“ (EVRK 6812), įsikūrusi Ežerėlis, Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Erelita Development"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą