UAB "Erasan" — įmonės kodas 302304663

Įmonės kodas
302304663
PVN nr.
LT100010565912
Regionas / savivaldybė
Šalčininkų r. sav.
Miestas
Eišiškės
Adresas
Šalčininkų r. sav., Eišiškės, Vilniaus g. 30, LT-17169, 17169 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
5611 — Restoranų veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Thu Feb 05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
3 059 € 96,8%
Grynasis pelnas (2024)
122 € 52,5%
Grynojo pelno marža
4,0%
Darbuotojai
1 75,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−30 tūkst.−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0123452015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos44 42539 53860 29473 18295 05775 37871 934119 31694 7243 059
Visos pajamos44 42539 53860 29473 18295 05775 37871 934119 31694 7243 059
Pelnas prieš mokesčius573191169039715 1344 98211 629313151
Nuostolis prieš mokesčius00021 435000000
Grynasis pelnas446154117032414 4474 2289 868257122
Grynasis nuostolis00021 435000000
Vidutinis darbuotojų skaičius5555541
Ilgalaikis turtas9 2853 097221 3871 0617361 0986330
Trumpalaikis turtas24 66730 73930 6328 38013 91812 21210 69231 81517 3433 060
Visi įsipareigojimai25 375021 78520 96827 56811 0885 01516 6331 4370
Nuosavas kapitalas8 5778 7328 849−12 586−12 2632 1856 41316 28016 5393 060
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 896

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
4,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
3 059 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
4,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Erasan" 2024 m. nurodė 3 059 € apyvartą, tai yra 96,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 7 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 122 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 75,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 3 060 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Pramogų struktūra"Tartoko k.1 043477
UAB "Liviga"Naujadvario k.7 636−1 252
UAB JoromiJašiūnai77 518−31 0144
UAB "ALADEUŠ"Dailidžių k.85 7311 1707
MB SgsyVilnius3 072−7 1001
UAB Maisto sodaiVilnius3 0192 778
UAB "Xarag"Petrašiūnų k.3 019−1232
UAB "JAPONAI"Kaunas3 1002 9382

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Erasan" apyvarta?

2024 m. UAB "Erasan" nurodė 3 059 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Erasan" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 122 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,0%.

Kiek darbuotojų turi UAB "Erasan"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Erasan"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Eišiškės, Šalčininkų r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą