UAB "Dainstata" — įmonės kodas 304281398
- Įmonės kodas
- 304281398
- PVN nr.
- LT100010219516
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Kauno g. 86, LT-68241, 68241 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jun 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 173 500 | 48 733 | 44 866 | 80 382 | 0 | 1 455 | 53 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 173 500 | 48 733 | 44 866 | 80 382 | 0 | 1 455 | 53 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 16 384 | 0 | 0 | 958 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 18 332 | 4 153 | 0 | 9 192 | 5 815 | 835 | 246 | 148 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 5 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 8 336 | 1 584 | 1 250 | 8 874 | 5 981 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 83 069 | 13 094 | 13 432 | 28 020 | 21 516 | 20 876 | 20 041 | 20 041 | 20 041 |
| Visi įsipareigojimai | 69 630 | 35 510 | 31 627 | 33 436 | 33 231 | 32 425 | 32 425 | 32 425 | 32 425 |
| Nuosavas kapitalas | 21 775 | 3 443 | 4 020 | 3 458 | −5 734 | −11 549 | −12 384 | −12 384 | −12 384 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 235 NACE 4322 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Dainstata" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 14 vietą tarp 14 „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 148 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 32 425 €, o nuosavas kapitalas — −12 384 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Komforto kontrolė | Marijampolė | 4 555 | 3 759 | — |
| MB Švokas | Marijampolė | 22 720 | 9 099 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Alvarsas" | Marijampolė | 35 309 | −5 675 | — |
| MB "Šiluma mums" | Marijampolė | 82 085 | −21 670 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VILAULA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Softerma" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Montada" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Vantūzas" | Kaunas | 0 | 59 492 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Dainstata" apyvarta?
2024 m. UAB "Dainstata" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Dainstata" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 148 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Dainstata"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Dainstata"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ (EVRK 4322), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Dainstata"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą