UAB "Constructeca" — įmonės kodas 304986045

Įmonės kodas
304986045
PVN nr.
LT100012749117
Regionas / savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Miestas
Daržininkų k.
Adresas
Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Daržininkų k., Filomatų g. 23, LT-13264, 13264 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4221 — Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Wed Jan 09
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
1 770 € 97,0%
Grynasis pelnas (2024)
−34,4 tūkst. € 6 903,6%
Grynojo pelno marža
−1 941,1%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−50 tūkst.050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

000111201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.250 tūkst.201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos89 493177 500182 86681 61559 2591 770
Visos pajamos89 493177 500182 86681 61559 2591 770
Pelnas prieš mokesčius000000
Nuostolis prieš mokesčius000000
Grynasis pelnas32 23854 653141 21105050
Grynasis nuostolis00012 821034 358
Vidutinis darbuotojų skaičius111111
Ilgalaikis turtas1 4611 18360 90588 65585 24881 840
Trumpalaikis turtas50 11089 925190 065131 151135 891108 261
Visi įsipareigojimai16 8331 71820 3692 3453 0146 344
Nuosavas kapitalas34 73889 390230 601217 780218 285183 927
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 4221 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
−1 941,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
1 770 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
3,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−18,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Constructeca" 2024 m. nurodė 1 770 € apyvartą, tai yra 97,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 9 „Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 34 358 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 344 €, o nuosavas kapitalas — 183 927 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "RR infrastruktūra"Paberžės k.10 4052 860
Uždaroji akcinė bendrovė "MĖLYNOJI LIEPSNA"Avižienių k.14 779−51 0212
UAB "Klaipėdos Ugnės statyba"Klaipėda2 250−1 5412
UAB "Ekoslėnis"Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija675−23 2122
UAB "Šulinys"Gargždai450116
Akcinė bendrovė "Ekra"Kaunas4 263−84 1182
UAB "VAISTA"Vilnius4 289−14 4743
UAB "BioOptimus"Palanga4 842431

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Constructeca" apyvarta?

2024 m. UAB "Constructeca" nurodė 1 770 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Constructeca" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 34 358 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Constructeca"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Constructeca"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Komunalinių takiųjų medžiagų statinių statyba“ (EVRK 4221), įsikūrusi Daržininkų k., Vilniaus r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą