UAB "CNC SERVISAS" — įmonės kodas 300127794
- Įmonės kodas
- 300127794
- PVN nr.
- LT100001850415
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Mokolų k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Šunskų sen., Mokolų k., Metalų g. 14, LT-68461, 68461 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jul 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 130 321 | 158 569 | 178 624 | 152 911 | 128 492 | 132 589 | 114 806 | 1 633 | 0 |
| Visos pajamos | 130 321 | 158 569 | 178 624 | 152 911 | 128 492 | 132 589 | 114 806 | 1 633 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 22 136 | 11 303 | 0 | 8 107 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 16 638 | 0 | 0 | 0 | 4 787 | 0 | 19 725 | 15 977 | 2 991 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 21 083 | 10 793 | 0 | 7 665 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 16 638 | 3 719 | 0 | 0 | 4 787 | 0 | 19 725 | 15 977 | 2 991 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 5 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 17 838 | 18 093 | 19 490 | 14 411 | 23 424 | 19 231 | 5 764 | 1 232 | 207 |
| Trumpalaikis turtas | 31 688 | 43 277 | 35 443 | 48 048 | 36 169 | 44 191 | 18 440 | 3 134 | 821 |
| Visi įsipareigojimai | 47 990 | 63 684 | 35 107 | 32 902 | 36 451 | 31 129 | 11 567 | 7 496 | 7 150 |
| Nuosavas kapitalas | 1 536 | −2 182 | 19 954 | 29 693 | 24 906 | 32 572 | 12 847 | −3 130 | −6 122 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 196 NACE 3312 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "CNC SERVISAS" 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Marijampolės sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 991 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 150 €, o nuosavas kapitalas — −6 122 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Car house" | Smilgių k. | 0 | 0 | — |
| MB "Mindrema" | Netičkampio k. | 4 809 | −3 943 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Fakelas" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" | Kaunas | 0 | −95 | — |
| UAB "Remtaura" | Tauragė | 0 | 0 | — |
| "Atsarga", UAB | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| Automobilių sporto klubas "Greičio aistruolis" | Panevėžys | 0 | 0 | — |
| UAB "Metalstoma" | Sauginių k. | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "CNC SERVISAS" apyvarta?
2023 m. UAB "CNC SERVISAS" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "CNC SERVISAS" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 2 991 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "CNC SERVISAS"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "CNC SERVISAS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 3312), įsikūrusi Mokolų k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "CNC SERVISAS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą