Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" — įmonės kodas 134455479
- Įmonės kodas
- 134455479
- PVN nr.
- LT344554716
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Pažangos g. 14, LT-44186, 44186 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 579 | 4 509 | 2 044 | 1 956 | 2 378 | 1 835 | 870 | 1 159 | 218 | 0 |
| Visos pajamos | 2 579 | 4 509 | 2 044 | 1 956 | 2 378 | 1 835 | 870 | 1 159 | 218 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 321 | 560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 85 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 455 | 572 | 729 | 618 | 492 | 0 | 98 | 95 |
| Grynasis pelnas | 321 | 560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 85 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 455 | 572 | 729 | 618 | 492 | 0 | 98 | 95 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 171 | 2 718 | 2 325 | 1 712 | 1 134 | 980 | 494 | 835 | 493 | 234 |
| Visi įsipareigojimai | 54 | 41 | −129 | −174 | 213 | 677 | 65 | 515 | 188 | 24 |
| Nuosavas kapitalas | 2 117 | 2 677 | 2 454 | 1 886 | 921 | 303 | 429 | 320 | 305 | 210 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 214 NACE 3312 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 42 vietą tarp 42 „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 95 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 24 €, o nuosavas kapitalas — 210 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Fakelas" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Tiglis" | Kaunas | 1 312 | −11 182 | — |
| MB Kauno sodo parko technikos centras | Kaunas | 2 190 | 134 | — |
| UAB "Pramtech" | Kaunas | 3 600 | 3 556 | — |
| UAB "Žibintų remontas" | Kaunas | 4 956 | −13 572 | 2 |
| MB "Girių galiūnas" | Kaunas | 9 225 | −3 039 | — |
| Refsystems, UAB | Kaunas | 9 536 | 5 109 | 1 |
| MB GRU Workshop | Kaunas | 12 688 | −534 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 95 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 3312), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "ROSARA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą