UAB "Bona sforca" — įmonės kodas 300087378
- Įmonės kodas
- 300087378
- PVN nr.
- LT100002111117
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, P. Višinskio g. 41, LT-76351, 76351 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9622 — Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Feb 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 51 535 | 39 953 | 33 923 | 27 241 | 30 391 | 17 429 | 6 784 | 3 479 | 57 |
| Visos pajamos | 51 535 | 39 953 | 33 923 | 27 241 | 30 391 | 17 429 | 6 784 | 3 479 | 57 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 184 | 3 092 | 4 102 | 4 258 | 528 | 24 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 970 | 5 100 | 1 567 |
| Grynasis pelnas | 2 961 | 2 628 | 3 487 | 3 608 | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 970 | 5 100 | 1 567 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 5 | 4 | 3 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 10 071 | 9 206 | 7 108 | 8 768 | 6 076 | 3 661 | 3 078 | 2 008 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 28 029 | 31 693 | 37 728 | 41 910 | 14 871 | 15 466 | 14 029 | 10 383 | 2 281 |
| Visi įsipareigojimai | 22 312 | 22 019 | 21 854 | 23 438 | 8 834 | 6 990 | 8 964 | 9 348 | 805 |
| Nuosavas kapitalas | 15 788 | 18 880 | 22 982 | 27 240 | 12 113 | 12 137 | 8 143 | 3 043 | 1 476 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 578 NACE 9622 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Bona sforca" 2023 m. nurodė 57 € apyvartą, tai yra 98,4% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 41 vietą tarp 41 „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė metus baigė patyrusi 1 567 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 805 €, o nuosavas kapitalas — 1 476 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Krislabrov | Šiauliai | 1 572 | −1 680 | — |
| MB "Ipink" | Šiauliai | 1 694 | −42 | — |
| MB Grožio studija "MOOS" | Šiauliai | 2 071 | 776 | — |
| MB "Topmada" | Šiauliai | 2 215 | −250 | — |
| UAB "Visatos deimantai" | Šiauliai | 4 348 | −353 | 1 |
| MB "Samgailė" | Šiauliai | 5 855 | 2 388 | — |
| MB "Viena antroji" | Šiauliai | 5 890 | 129 | — |
| UAB "Amberlija" | Šiauliai | 6 120 | 5 504 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Bona sforca" apyvarta?
2023 m. UAB "Bona sforca" nurodė 57 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Bona sforca" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 1 567 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Bona sforca"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veikla“ (EVRK 9622), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Bona sforca"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą