UAB "Bensera" — įmonės kodas 304401246

Dideli įsipareigojimai
Įmonės kodas
304401246
PVN nr.
LT100010428619
Regionas / savivaldybė
Šiauliai
Miestas
Šiauliai
Adresas
Šiauliai, Vytauto g. 219-9, LT-77170, 77170 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
0143 — Arklių ir kitų kanopinių gyvūnų auginimas
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon Sep 19
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
Grynasis pelnas (2024)
−17,8 tūkst. € 160,5%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
1 50,0%

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

0500 tūkst.1 mln2 mln2 mln201720182019202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−50 tūkst.050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.250 tūkst.201720182019202220232024

Pajamos ir rezultatas

0500 tūkst.1 mln2 mln2 mln201720182019202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

01122201720182019202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−500 tūkst.0500 tūkst.1 mln2 mln2 mln201720182019202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201720182019202220232024
Grynosios pardavimo pajamos532 400478 800377 229616 8891 789 980
Visos pajamos532 400478 800377 229616 8891 789 980
Pelnas prieš mokesčius000000
Nuostolis prieš mokesčius000000
Grynasis pelnas0245 839168 06312 36429 3340
Grynasis nuostolis11 650000017 759
Vidutinis darbuotojų skaičius11121
Ilgalaikis turtas00105 323100 00000
Trumpalaikis turtas159 413423 177467 921266 1071 835 5071 821 840
Visi įsipareigojimai168 563186 435168 439333 2131 780 8571 784 948
Nuosavas kapitalas−9 150236 742404 80532 89454 65036 892
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 17 NACE 0143 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
98,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−48,1%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Įmonė metus baigė patyrusi 17 759 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 784 948 €, o nuosavas kapitalas — 36 892 €.

Išsami analizė

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar UAB "Bensera" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 17 759 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Bensera"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Bensera"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Arklių ir kitų kanopinių gyvūnų auginimas“ (EVRK 0143), įsikūrusi Šiauliai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą