UAB "AVA statyba" — įmonės kodas 134963680
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 134963680
- PVN nr.
- LT100003553517
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Stanaičių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Stanaičių k., Pramonės g. 5, LT-53285, 53285 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
——
Grynasis pelnas (2023)
−29,8 tūkst. €▲ 87,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 797 674 | 13 492 554 | 13 268 660 | 11 956 932 | 2 389 347 | 174 245 | 456 205 | — | — |
| Visos pajamos | 6 797 674 | 13 492 554 | 13 268 660 | 11 956 932 | 2 389 347 | 174 245 | 456 205 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 14 603 | 64 662 | 38 932 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 073 870 | 453 349 | 10 843 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 647 | 54 271 | 33 281 | 0 | 0 | 0 | 148 158 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 103 749 | 453 349 | 10 843 | 0 | 236 495 | 29 751 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 179 | 122 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 504 495 | 544 535 | 586 450 | 844 729 | 809 427 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 581 802 | 2 809 233 | 3 552 737 | 2 036 503 | 1 574 510 | 2 328 446 | 1 809 080 | 1 765 925 | 1 736 228 |
| Visi įsipareigojimai | 1 938 461 | 3 179 707 | 3 911 452 | 4 335 281 | 4 372 833 | 4 328 183 | 3 986 247 | 4 186 815 | 4 186 869 |
| Nuosavas kapitalas | 147 836 | 202 107 | 235 388 | −1 542 775 | −1 996 124 | −1 999 737 | −2 177 167 | −2 420 890 | −2 450 641 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 000 NACE 4100 įmonių (2023).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 29 751 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 186 869 €, o nuosavas kapitalas — −2 450 641 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 50. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2020 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės statyba veiklos srityje 2019 m.
- 37. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "AVA statyba" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 29 751 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "AVA statyba"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Stanaičių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "AVA statyba"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą