UAB "ARMALEX GROUP" — įmonės kodas 303454865
- Įmonės kodas
- 303454865
- PVN nr.
- LT100009036215
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Malūnių k. 1
- Adresas
- Trakų r. sav., Trakų sen., Malūnių k. 1, LT-21103, 21103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 19 800 | 7 880 | 39 082 | 15 143 | 23 297 | 10 005 | — | 13 388 | 24 545 | 9 100 |
| Visos pajamos | 19 800 | 7 880 | 39 082 | 15 143 | 23 297 | 10 005 | — | 13 388 | 24 545 | 9 100 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 45 922 | 35 593 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 779 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 45 922 | 35 593 | 0 | 5 505 | 6 749 | 31 627 | 15 681 | 5 484 | 3 489 | 17 426 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 10 557 | 719 191 | 727 354 | 687 657 | 674 864 | 662 070 | 649 277 | 636 483 | 623 689 | 608 397 |
| Trumpalaikis turtas | 75 877 | 606 310 | 436 406 | 366 869 | 397 793 | 411 929 | 103 413 | 1 298 | 4 192 | 510 |
| Visi įsipareigojimai | 30 262 | 1 269 379 | 1 097 979 | 989 773 | 1 014 653 | 997 622 | 691 994 | 582 569 | 576 158 | 574 610 |
| Nuosavas kapitalas | 56 172 | 60 599 | 70 258 | 64 753 | 58 004 | 76 377 | 60 696 | 55 212 | 51 723 | 34 297 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 | 98 020 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 177 NACE 8230 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "ARMALEX GROUP" 2024 m. nurodė 9 100 € apyvartą, tai yra 62,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 17 426 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 574 610 €, o nuosavas kapitalas — 34 297 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Magiškos projekcijos" | Lentvaris | 133 168 | 11 633 | — |
| VšĮ COUNT PLUS | Vilnius | 9 070 | 1 751 | 1 |
| MB Neurochange events | Vilnius | 8 774 | 958 | — |
| Baltijos regiono romių asociacija | Vilnius | 8 749 | 175 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Juodosios keramikos centras" | Vilnius | 8 621 | 0 | 1 |
| MB "Amarone" | Vilnius | 8 254 | −2 763 | — |
| Mažoji bendrija Keista vieta | Vilnius | 8 223 | −10 278 | — |
| VšĮ "Vilnius 2035" | Vilnius | 10 000 | −5 865 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2024 m.
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2023 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "ARMALEX GROUP" apyvarta?
2024 m. UAB "ARMALEX GROUP" nurodė 9 100 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "ARMALEX GROUP" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 17 426 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "ARMALEX GROUP"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "ARMALEX GROUP"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ (EVRK 8230), įsikūrusi Malūnių k. 1, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ARMALEX GROUP"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą