MB "Magiškos projekcijos" — įmonės kodas 304606863
- Įmonės kodas
- 304606863
- PVN nr.
- LT100014424012
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Lentvaris
- Adresas
- Trakų r. sav., Lentvaris, Gėlių g. 21, LT-25114, 25114 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Aug 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 100 | 16 073 | 18 471 | 45 518 | 70 915 | 109 829 | 109 221 | 133 168 |
| Visos pajamos | 4 100 | 16 073 | 18 471 | 45 518 | 70 915 | 109 829 | 109 221 | 133 168 |
| Pelnas prieš mokesčius | 390 | 514 | 10 342 | 9 896 | 3 839 | 23 234 | 0 | 11 633 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 383 | 0 |
| Grynasis pelnas | 369 | 487 | 9 825 | 9 397 | 3 647 | 22 037 | 0 | 11 633 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 383 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 8 986 | 6 849 | 10 112 | 6 974 | 5 878 | 5 223 | 26 775 | 29 046 |
| Trumpalaikis turtas | 1 497 | 8 368 | 9 776 | 21 535 | 23 626 | 45 770 | 33 159 | 41 656 |
| Visi įsipareigojimai | 1 626 | 6 286 | 1 131 | 8 304 | 5 652 | 5 104 | 33 428 | 33 357 |
| Nuosavas kapitalas | 469 | 983 | 10 809 | 20 205 | 23 852 | 45 889 | 26 506 | 38 139 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 177 NACE 8230 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Magiškos projekcijos" 2024 m. nurodė 133 168 € apyvartą, tai yra 21,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė uždirbo 11 633 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 33 357 €, o nuosavas kapitalas — 38 139 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "NY Projektai" | Vilnius | 128 907 | 5 442 | — |
| MB "NORDIC CHAIRS" | Ramygala | 138 768 | 23 311 | 4 |
| VšĮ Europos renginiai ir iniciatyvos | Vilnius | 141 266 | 0 | 4 |
| UAB "Baltijos konferencijų partneriai" | Vilnius | 141 460 | 24 691 | — |
| UAB "TEGROS NAMAI" | Subartėnų k. | 119 176 | −86 465 | 2 |
| UAB Vilniaus konferencijų centras | Vilnius | 149 775 | 58 310 | 2 |
| AgriFood Lithuania DIH, VšĮ | Vilnius | 113 647 | 39 334 | 18 |
| VšĮ "Multimedijos laboratorija" | Vilnius | 154 676 | 0 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Trakų r. sav.) 2024 m.
- 19. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.
- 62. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Trakų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 69. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
- 58. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Magiškos projekcijos" apyvarta?
2024 m. MB "Magiškos projekcijos" nurodė 133 168 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Magiškos projekcijos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 11 633 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,7%.
Kokia veikla užsiima MB "Magiškos projekcijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ (EVRK 8230), įsikūrusi Lentvaris, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Magiškos projekcijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą