MB "NORDIC CHAIRS" — įmonės kodas 304428987
- Įmonės kodas
- 304428987
- PVN nr.
- LT100010567515
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Ramygala
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Ramygala, Sporto g. 27, LT-38266, 38266 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 2 123 | 14 187 | 31 156 | 20 058 | 44 638 | 82 082 | 113 203 | 138 768 |
| Visos pajamos | — | 2 123 | 14 187 | 31 156 | 20 058 | 44 638 | 82 082 | 113 203 | 138 768 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 783 | 4 168 | 0 | 1 561 | 13 516 | 23 963 | 24 538 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 9 | 4 173 | 0 | 0 | 4 176 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 726 | 3 960 | 0 | 1 561 | 12 840 | 22 765 | 23 311 |
| Grynasis nuostolis | 9 | 4 173 | 0 | 0 | 4 176 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 22 018 | 15 441 | 8 863 | 36 006 | 51 272 | 59 827 | 42 906 | 81 721 |
| Trumpalaikis turtas | 14 000 | 11 385 | 24 499 | 35 325 | 48 230 | 40 167 | 29 003 | 28 145 | 92 908 |
| Visi įsipareigojimai | 9 | 23 585 | 19 940 | 13 658 | 62 426 | 38 931 | 25 721 | 12 126 | 62 900 |
| Nuosavas kapitalas | 13 991 | 9 818 | 13 544 | 17 618 | 13 442 | 15 003 | 27 843 | 50 248 | 73 559 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 177 NACE 8230 įmonių (2024).
Trumpai
MB "NORDIC CHAIRS" 2024 m. nurodė 138 768 € apyvartą, tai yra 22,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 23 311 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 16,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 62 900 €, o nuosavas kapitalas — 73 559 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Europos renginiai ir iniciatyvos | Vilnius | 141 266 | 0 | 4 |
| UAB "Baltijos konferencijų partneriai" | Vilnius | 141 460 | 24 691 | — |
| MB "Magiškos projekcijos" | Lentvaris | 133 168 | 11 633 | — |
| MB "NY Projektai" | Vilnius | 128 907 | 5 442 | — |
| UAB Vilniaus konferencijų centras | Vilnius | 149 775 | 58 310 | 2 |
| VšĮ "Multimedijos laboratorija" | Vilnius | 154 676 | 0 | 1 |
| UAB One event | Vilnius | 157 570 | 11 187 | 1 |
| All Digital Group, UAB | Vilnius | 157 766 | 1 771 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Panevėžio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
- 65. vieta — TOP 100 įmonių posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai posėdžių ir verslo renginių organizavimas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "NORDIC CHAIRS" apyvarta?
2024 m. MB "NORDIC CHAIRS" nurodė 138 768 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "NORDIC CHAIRS" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 23 311 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 16,8%.
Kiek darbuotojų turi MB "NORDIC CHAIRS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "NORDIC CHAIRS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Posėdžių ir verslo renginių organizavimas“ (EVRK 8230), įsikūrusi Ramygala, Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "NORDIC CHAIRS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą