UAB "Arboc" — įmonės kodas 306677122
- Įmonės kodas
- 306677122
- PVN nr.
- LT100016701911
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Jaglimainių k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Jaglimainių k., Vilniaus g. 6A, LT-17267, 17267 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4399 — Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Feb 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2024–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2024 |
|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 124 081 |
| Visos pajamos | 124 081 |
| Pelnas prieš mokesčius | 31 077 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 |
| Grynasis pelnas | 31 077 |
| Grynasis nuostolis | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 64 057 |
| Visi įsipareigojimai | 31 980 |
| Nuosavas kapitalas | 32 077 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 668 NACE 4399 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Arboc" 2024 m. nurodė 124 081 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 31 077 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 25,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 31 980 €, o nuosavas kapitalas — 32 077 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Klaipėda | 123 415 | 68 987 | 2 |
| UAB Mgs grupė | Palanga | 125 036 | 6 831 | 4 |
| MB "Stanma" | Prūdiškių k. | 122 897 | 80 570 | — |
| MB "Vitena" | Kaunas | 125 505 | −14 810 | 6 |
| MB Fskp statyba | Vilnius | 122 500 | 17 885 | — |
| UAB Deivisa | Sangailiškių k. 4 | 126 081 | 12 635 | 2 |
| UAB "PERUNO" | Vilnius | 122 001 | 2 940 | — |
| MB "Gręžiantys meistrai" | Vilnius | 126 364 | 8 759 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.
- 11. vieta — Naujos įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Arboc" apyvarta?
2024 m. UAB "Arboc" nurodė 124 081 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Arboc" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 31 077 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 25,0%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Arboc"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Arboc"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla“ (EVRK 4399), įsikūrusi Jaglimainių k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Arboc"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą