Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 4399)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
849
Bendra apyvarta
605,1 mln €▲ 13,7%
Darbuotojai
7 527
Medianinė marža
4,6%
Augimas (metinis)
+13,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4399
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "FEPS Lietuva" UAB | Vilnius | 59 373 173 | 4 292 146 | 76 | |
| 2 | UAB STOROMA | Telšiai | 33 307 356 | 4 695 611 | 138 | |
| 3 | UAB RNDV Industries | Klaipėda | 26 658 876 | 1 203 174 | 479 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILNIAUS RENTINYS" | Vilnius | 25 827 391 | 1 927 047 | 154 | |
| 5 | UAB "Globalita" | Klaipėda | 23 422 452 | 225 711 | 453 | |
| 6 | UAB FLEXITGO | Klaipėda | 20 042 487 | 728 809 | 352 | |
| 7 | GE Vernova Lithuania UAB | Vilnius | 17 708 459 | 1 402 021 | 7 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Jonavos hidrotechnika" | Jonava | 14 131 032 | 731 496 | 133 | |
| 9 | UAB "RKR" | Klaipėda | 12 477 360 | 1 792 349 | — | |
| 10 | Akcinė bendrovė "CRANBALT" | Šiauliai | 12 377 970 | 322 883 | 49 | |
| 11 | UAB "Alliance Germany" | Klaipėda | 10 487 265 | 1 084 713 | 150 | |
| 12 | UAB "Strėlė logistics" | Mažeikiai | 10 363 006 | 156 677 | 72 | |
| 13 | Global Scaffolders UAB | Klaipėda | 10 063 948 | 737 826 | 174 | |
| 14 | UAB Bilresta | Druskininkų sav. | 8 957 713 | 287 934 | 56 | |
| 15 | UAB "Švykai" | Kaunas | 8 200 045 | 79 168 | 89 | |
| 16 | UAB "ITCC" | Mažeikiai | 8 104 479 | 260 614 | 54 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno kranai" | Kaunas | 8 087 749 | −448 377 | 111 | |
| 18 | UAB "Acinus" | Vilnius | 7 489 380 | 364 514 | 38 | |
| 19 | UAB SI Contracting | Klaipėda | 7 325 854 | 49 735 | 136 | |
| 20 | UAB "Altitudo" | Klaipėda | 7 298 609 | −23 102 | 157 | |
| 21 | UAB CB CONSTRUCTION | Kaunas | 6 590 463 | 544 717 | 159 | |
| 22 | UAB "Vilgrinda" | Akmenės r. sav. | 5 321 075 | 250 297 | 14 | |
| 23 | UAB "Budrių statyba" | Kretingos r. sav. | 4 523 237 | 312 875 | 26 | |
| 24 | UAB "BAILEY INDUSTRIES" | Klaipėda | 4 471 861 | 20 049 | 107 | |
| 25 | UAB "Sindeta" | Jonavos r. sav. | 4 439 712 | 137 562 | 86 | |
| 26 | UAB Eurostep LT | Kaunas | 4 382 473 | 192 990 | 79 | |
| 27 | UAB "LANGASTA" | Zarasai | 4 290 380 | 294 400 | 67 | |
| 28 | UAB "Sarens Balticum" | Vilnius | 4 106 315 | −184 069 | 37 | |
| 29 | UAB "Avaterma" | Panevėžys | 4 087 142 | 360 856 | 59 | |
| 30 | "Marteka", UAB | Klaipėdos r. sav. | 3 976 648 | 1 200 183 | 35 | |
| 31 | UAB "Cc management" | Klaipėda | 3 852 452 | 21 623 | 3 | |
| 32 | Kultūros paminklų restauravimo uždaroji akcinė bendrovė "RŪPINTOJĖLIS" | Vilnius | 3 587 807 | 419 028 | 16 | |
| 33 | UAB RND GROUP | Trakų r. sav. | 3 535 277 | 141 432 | 7 | |
| 34 | UAB "Nousta" | Šilalės r. sav. | 3 516 906 | 245 180 | 8 | |
| 35 | UAB "GRINDOLITAS" | Plungė | 3 376 697 | 438 504 | 26 | |
| 36 | UAB "MV SUPPLY" | Vilniaus r. sav. | 3 362 751 | 2 248 | 53 | |
| 37 | UAB "Nordmonta" | Klaipėda | 3 279 760 | 117 789 | 61 | |
| 38 | UAB "Laudo" | Vilnius | 3 057 819 | 353 307 | 33 | |
| 39 | UAB "AG meistrai" | Šiauliai | 2 885 839 | 105 162 | 34 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Fasadų ekspertai" | Vilnius | 2 842 269 | 8 424 | 9 | |
| 41 | UAB "Proneksas" | Klaipėda | 2 826 374 | 99 449 | 30 | |
| 42 | UAB "Akmalitas" | Klaipėda | 2 756 731 | −248 632 | 67 | — |
| 43 | UAB "Poilsio sprendimai" | Klaipėda | 2 744 487 | 186 661 | 21 | |
| 44 | UAB "SIMIS" | Klaipėda | 2 658 315 | 586 047 | 14 | |
| 45 | UAB "Top Quality" | Kaunas | 2 551 403 | 39 538 | 56 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAKAS" | Panevėžys | 2 520 070 | 225 384 | 32 | |
| 47 | UAB "Sportinės dangos" | Kauno r. sav. | 2 496 291 | 361 161 | 13 | |
| 48 | UAB "Litatech" | Klaipėdos r. sav. | 2 468 180 | 62 373 | 47 | |
| 49 | UAB "Anrolsa" | Vilnius | 2 438 882 | 162 280 | 34 | |
| 50 | UAB "Armeringa" | Vilnius | 2 300 961 | 17 531 | 34 | |
| 51 | UAB "Avalonas plius" | Palanga | 2 244 227 | 26 932 | 74 | |
| 52 | UAB Work Wise | Klaipėda | 2 225 023 | −175 541 | 50 | |
| 53 | MB Storma | Kaunas | 2 219 925 | −3 381 | 52 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šilalės statyba" | Šilalės r. sav. | 2 197 290 | 24 288 | 45 | |
| 55 | UAB "Barasta" | Vilnius | 2 153 753 | 78 522 | 20 | |
| 56 | UAB "BS Technika" | Kaunas | 2 101 723 | 577 | 7 | |
| 57 | UAB "Mariusta" | Kaunas | 2 030 455 | 4 867 | 34 | |
| 58 | UAB "Nasta" | Kauno r. sav. | 2 002 908 | 244 512 | 17 | |
| 59 | UAB Semvesta | Klaipėdos r. sav. | 1 933 236 | 55 999 | 23 | |
| 60 | UAB "Klaipėdos kranai" | Klaipėda | 1 917 193 | 70 047 | 27 | |
| 61 | UAB "Dasalis" | Šilutės r. sav. | 1 851 795 | 131 984 | 19 | |
| 62 | UAB "Auksitas" | Palanga | 1 848 880 | 8 035 | 6 | |
| 63 | UAB "Transjuda" | Klaipėdos r. sav. | 1 839 613 | 130 209 | 22 | |
| 64 | MB Betono bitės | Marijampolės sav. | 1 683 048 | 69 681 | 7 | |
| 65 | UAB Betono guru | Kauno r. sav. | 1 623 635 | 150 556 | 10 | |
| 66 | UAB United Hands | Plungės r. sav. | 1 578 208 | 44 149 | 30 | |
| 67 | UAB "STATYBŲ VALDYMAS" | Šalčininkų r. sav. | 1 554 373 | 21 514 | 38 | |
| 68 | UAB Sistemax ir Ko | Klaipėda | 1 516 351 | 139 376 | 15 | |
| 69 | UAB "Oprenta" | Šiauliai | 1 480 302 | 1 434 | 46 | |
| 70 | UAB Margama | Kaunas | 1 480 221 | −117 673 | 38 | |
| 71 | UAB "Vitrum balticum" | Panevėžys | 1 439 870 | 30 439 | 27 | |
| 72 | UAB "Andrienas" | Kretingos r. sav. | 1 417 425 | −836 668 | — | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "LOREVITAS" | Ukmergė | 1 331 753 | 37 826 | 15 | |
| 74 | UAB "Teteris" | Kaunas | 1 315 241 | 38 535 | 19 | |
| 75 | UAB "Dėlionė LT" | Kauno r. sav. | 1 290 355 | 100 008 | 16 | |
| 76 | UAB "Ekovalitas" | Jonavos r. sav. | 1 247 273 | 37 449 | 24 | |
| 77 | UAB "Alkensta" | Vilnius | 1 175 159 | 20 466 | 8 | |
| 78 | UAB "GISBALT" | Vilnius | 1 170 899 | −121 792 | 46 | |
| 79 | UAB Alto staff | Klaipėda | 1 159 654 | 90 000 | 24 | |
| 80 | MB "Rinresta" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 137 244 | −148 756 | 20 | |
| 81 | UAB Tedoras | Panevėžys | 1 124 178 | 36 473 | 14 | |
| 82 | UAB "Pronex Construction" | Neringa | 1 119 067 | 24 449 | 6 | |
| 83 | UAB "Tyli kalva" | Vilnius | 1 101 107 | 67 223 | 15 | |
| 84 | UAB "Unigėja" | Vilnius | 1 092 634 | 2 450 | 14 | |
| 85 | UAB "PRIMA LT" | Kauno r. sav. | 1 089 030 | 261 878 | 16 | |
| 86 | UAB "Iredus" | Vilnius | 1 078 300 | 31 563 | 7 | |
| 87 | UAB "Poolservice.LT" | Vilnius | 1 045 840 | 410 063 | 6 | |
| 88 | UAB "Peresta" | Klaipėda | 1 034 812 | 24 020 | 9 | |
| 89 | UAB "OBJEKTA" | Vilniaus r. sav. | 1 026 979 | 21 858 | 14 | |
| 90 | UAB Scandikran | Vilnius | 1 020 031 | 119 148 | 9 | |
| 91 | UAB "Betono žmonės" | Kauno r. sav. | 1 019 982 | 37 204 | 15 | |
| 92 | UAB "Tranela" | Vilnius | 1 019 742 | 13 001 | 7 | |
| 93 | UAB Envia Engineering | Vilnius | 1 015 476 | 1 332 | 4 | |
| 94 | UAB "Stelmontas" | Mažeikiai | 1 008 974 | 111 228 | 19 | |
| 95 | UAB Baltic UP | Klaipėda | 992 106 | −23 897 | 2 | |
| 96 | UAB "Launeta" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 984 674 | 9 080 | 16 | |
| 97 | UAB "DEFENSAS" | Varėna | 973 213 | 85 602 | 6 | |
| 98 | UAB Gridins enterprise | Klaipėda | 967 679 | −36 554 | — | |
| 99 | UAB "Intectus" | Vilnius | 967 558 | 41 612 | 10 | |
| 100 | UAB "Stambus projektas" | Vilniaus r. sav. | 961 223 | 8 126 | 51 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 223 | 173 353 009 | 1 277 | 5,1% |
| Klaipėda | 86 | 140 706 614 | 2 411 | 4,5% |
| Kaunas | 123 | 55 232 379 | 949 | 8,1% |
| Telšiai | 8 | 34 047 956 | 153 | 16,2% |
| Šiauliai | 24 | 20 631 145 | 217 | 2,0% |
| Mažeikiai | 10 | 20 362 543 | 172 | 0,1% |
| Kauno r. sav. | 44 | 19 784 503 | 271 | 9,3% |
| Jonava | 2 | 14 245 485 | 140 | 3,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 28 | 13 625 127 | 196 | 1,1% |
| Panevėžys | 18 | 12 421 346 | 192 | 2,1% |
| Vilniaus r. sav. | 29 | 10 295 436 | 207 | 6,9% |
| Druskininkų sav. | 3 | 9 483 234 | 68 | 4,9% |
| Jonavos r. sav. | 5 | 6 382 466 | 121 | 7,3% |
| Šilalės r. sav. | 3 | 5 813 396 | 56 | 1,1% |
| Akmenės r. sav. | 2 | 5 632 769 | 22 | −20,2% |
| Palanga | 11 | 5 295 897 | 108 | 2,7% |
| Kretingos r. sav. | 9 | 5 250 515 | 41 | 1,3% |
| Zarasai | 2 | 4 307 480 | 67 | 37,5% |
| Trakų r. sav. | 8 | 3 698 185 | 17 | 0,7% |
| Plungė | 3 | 3 591 618 | 36 | 4,9% |
| Šilutės r. sav. | 9 | 3 512 415 | 63 | 6,7% |
| Plungės r. sav. | 7 | 2 415 798 | 43 | 18,8% |
| Radviliškio r. sav. | 6 | 2 259 757 | 41 | 6,2% |
| Ukmergė | 3 | 2 247 683 | 30 | 17,2% |
| Marijampolės sav. | 5 | 2 152 542 | 18 | 4,1% |
| Kėdainių r. sav. | 8 | 1 781 823 | 42 | 7,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 4 | 1 678 454 | 39 | 13,2% |
| Elektrėnų sav. | 5 | 1 529 683 | 35 | 3,9% |
| Elektrėnai | 6 | 1 428 508 | 32 | −5,8% |
| Panevėžio r. sav. | 7 | 1 342 052 | 20 | 5,7% |
| Neringa | 2 | 1 292 262 | 10 | −61,8% |
| Šiaulių r. sav. | 9 | 1 287 188 | 34 | 14,0% |
| Telšių r. sav. | 7 | 1 277 554 | 35 | 0,7% |
| Varėna | 3 | 1 193 728 | 10 | 6,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 4 | 1 139 687 | 17 | −47,5% |
| Alytaus r. sav. | 8 | 1 127 683 | 19 | 8,8% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 1 052 196 | 5 | 4,7% |
| Alytus | 7 | 818 419 | 29 | 10,4% |
| Kėdainiai | 9 | 754 502 | 30 | 11,0% |
| Biržų r. sav. | 1 | 734 029 | 19 | 3,2% |
| Mažeikių r. sav. | 4 | 665 116 | 9 | 19,7% |
| Raseiniai | 2 | 641 912 | 19 | 2,9% |
| Ignalinos r. sav. | 6 | 597 931 | 12 | −8,5% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 480 114 | 6 | 9,5% |
| Gargždai | 3 | 473 762 | 13 | −4,0% |
| Visaginas | 4 | 464 714 | 17 | −5,4% |
| Kretinga | 5 | 458 446 | 10 | 7,2% |
| Prienų r. sav. | 6 | 441 379 | 12 | 14,1% |
| Prienai | 2 | 420 668 | 4 | 1,9% |
| Kupiškio r. sav. | 2 | 387 467 | 11 | 10,6% |
| Kelmės r. sav. | 4 | 356 033 | 7 | 3,6% |
| Vilkaviškio r. sav. | 3 | 354 696 | 5 | 3,1% |
| Utena | 3 | 353 951 | 4 | 28,1% |
| Šilutė | 3 | 325 269 | 7 | 19,6% |
| Šilalė | 1 | 312 800 | 6 | 11,7% |
| Jurbarkas | 1 | 287 036 | 9 | 18,7% |
| Kauno m. sav. | 1 | 286 000 | — | −79,5% |
| Raseinių r. sav. | 4 | 285 219 | 12 | 13,3% |
| Šiaulių m. sav. | 1 | 259 735 | 6 | 17,3% |
| Kazlų Rūda | 3 | 247 598 | 7 | 0,9% |
| Širvintų r. sav. | 3 | 244 075 | 9 | 12,1% |
| Šakių r. sav. | 2 | 240 365 | 10 | −15,3% |
| Švenčionys | 1 | 195 919 | 7 | 3,2% |
| Kelmė | 2 | 164 528 | 5 | −2,1% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 153 169 | 2 | 18,0% |
| Marijampolė | 1 | 150 645 | 6 | 10,7% |
| Panevėžio m. sav. | 1 | 105 967 | 2 | 34,2% |
| Pasvalio r. sav. | 3 | 97 889 | 2 | 38,9% |
| Rokiškio r. sav. | 2 | 84 098 | 1 | −6,4% |
| Joniškis | 1 | 61 789 | 1 | −9,6% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 60 577 | 3 | 24,9% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 50 907 | — | 65,8% |
| Kaišiadorys | 1 | 44 316 | 2 | −3,9% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 43 062 | 1 | 33,1% |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 29 321 | 3 | −29,0% |
| Radviliškis | 2 | 25 933 | — | 21,3% |
| Utenos r. sav. | 1 | 22 261 | — | 48,0% |
| Molėtai | 1 | 17 510 | 1 | 20,3% |
| Kalvarijos sav. | 1 | 14 744 | — | 0,3% |
| Rokiškis | 1 | 14 000 | 1 | −39,9% |
| Lazdijai | 1 | 11 129 | 1 | 21,4% |
| Tauragė | 1 | 8 790 | 1 | — |
| Šalčininkai | 1 | 8 161 | — | — |
| Skuodas | 1 | 1 536 | — | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Visagino sav. | 1 | — | — | — |
| Tauragės r. sav. | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4390 — Kita specializuota statybos veikla
- 4391 — Akmenų ir plytų mūrijimo veikla
- 4300 — Specializuota statybos veikla
- 4311 — Statinių nugriovimas
- 4312 — Žemės darbai statybos aikštelėse
- 4313 — Žvalgomasis gręžimas
- 4320 — Elektros, vandentiekio ir kitos įrangos įrengimas
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas