UAB "Aitrena" — įmonės kodas 303992433
- Įmonės kodas
- 303992433
- PVN nr.
- LT100012736615
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Štadvilių k.
- Adresas
- Zarasų r. sav., Zarasų sen., Štadvilių k., Upės g. 9, LT-32103, 32103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4333 — Grindų ir sienų dengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 897 | — | — | 7 622 | 80 640 | 187 320 | 72 265 | 158 953 | — | 2 326 |
| Visos pajamos | 11 897 | — | — | 7 622 | 80 640 | 187 320 | 72 265 | 158 953 | — | 2 326 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 425 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 2 589 | 30 654 | 64 197 | 0 | 38 895 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 425 | 353 | 494 | 0 | 0 | 0 | 8 566 | 0 | 16 661 | 12 937 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 5 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 465 | 273 | 81 | 0 | 2 825 | 29 322 | 30 544 | 38 007 | 39 378 | 40 158 |
| Trumpalaikis turtas | 592 | 444 | 206 | 6 446 | 36 036 | 107 669 | 72 852 | 94 882 | 73 159 | 59 524 |
| Visi įsipareigojimai | −18 | −4 | 60 | 3 630 | 5 391 | 39 324 | 14 428 | 5 199 | 1 280 | 1 362 |
| Nuosavas kapitalas | 1 075 | 721 | 227 | 2 816 | 33 470 | 97 667 | 89 101 | 127 996 | 111 336 | 98 399 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 297 NACE 4333 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Aitrena" 2024 m. nurodė 2 326 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 12 937 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 362 €, o nuosavas kapitalas — 98 399 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grindų ir sienų dengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Dstatybalt | Šiauliai | 2 580 | 703 | 3 |
| MB JR Flooring | Kaunas | 2 586 | 2 404 | — |
| MB "Arai statyba" | Šiauliai | 2 600 | −1 948 | — |
| UAB "Dangresta" | Kretingos rajono savivaldybės teritorija | 2 613 | −367 | 1 |
| UAB "GRINSTA" | Vilnius | 1 941 | −2 371 | — |
| MB "ES paslaugos" | Šiauliai | 1 936 | 2 308 | — |
| UAB "Markeva" | Vilnius | 2 730 | −7 936 | 5 |
| MB A. L. Grindų betonavimas | Vilnius | 1 850 | 69 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.
- 16. vieta — TOP 16 įmonių statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2022 m.
- 47. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 26. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 45. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Aitrena" apyvarta?
2024 m. UAB "Aitrena" nurodė 2 326 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Aitrena" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 12 937 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Aitrena"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Aitrena"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grindų ir sienų dengimas“ (EVRK 4333), įsikūrusi Štadvilių k., Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Aitrena"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą