"Tvarūs pakavimo sprendimai", UAB — įmonės kodas 305961842
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 305961842
- PVN nr.
- 305961842
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Maišinės k. 1-2
- Adresas
- Trakų r. sav., Lentvario sen., Maišinės k. 1-2, LT-21401, 21401 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
68,3 tūkst. €▼ 95,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | — | 21 000 | — |
| Visos pajamos | 0 | — | 21 000 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 644 717 | 68 270 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 105 479 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 643 705 | 68 270 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 105 479 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 4 052 500 | 8 036 890 | 8 844 331 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 2 420 | 11 638 | 56 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 4 157 899 | 6 507 785 | 7 235 374 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | −102 979 | 1 540 726 | 1 608 996 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 68 270 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 235 374 €, o nuosavas kapitalas — 1 608 996 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 32. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 60 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 30. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar "Tvarūs pakavimo sprendimai", UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 68 270 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi "Tvarūs pakavimo sprendimai", UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Tvarūs pakavimo sprendimai", UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Maišinės k. 1-2, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Tvarūs pakavimo sprendimai", UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą