Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka" — įmonės kodas 302013533
- Įmonės kodas
- 302013533
- PVN nr.
- 302013533
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Švedriškės k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Kazitiškio sen., Švedriškės k., Ežero g. 10, LT-30251, 30251 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Oct 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 597 | 0 | 393 | 614 | 588 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 365 | 272 | 444 | 924 | 0 | 283 | 0 | 0 | 0 | 1 290 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 597 | 0 | 393 | 614 | 588 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 365 | 272 | 444 | 924 | 0 | 283 | 0 | 0 | 0 | 1 290 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 524 | 541 | 464 | 491 | 657 | 1 100 | 1 364 | 1 487 | 1 463 | 1 416 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 107 | 4 | 144 | 10 | 11 |
| Nuosavas kapitalas | −1 522 | −1 794 | −2 238 | −3 162 | −3 759 | −4 042 | −4 435 | −5 049 | −5 633 | −6 923 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 27 vietą tarp 30 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 290 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 €, o nuosavas kapitalas — −6 923 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Ignalinos rajono Mielagėnų seniūnijos bendruomenė | Mielagėnai | 0 | 0 | — |
| Rubelninkų kaimo bendruomenė | Rubelninkų k. | 0 | −6 | — |
| Ignalinos rajono žuvininkystės vietos veiklos grupė | Strigailiškio k. | 0 | 0 | — |
| Bernotų kaimo moterų bendruomenė | Bernotų k. | 0 | 0 | — |
| Ignalinos rajono Ringės melioracijos statinių naudotojų asociacija | Naujojo Daugėliškio k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Rytų Lietuvos kelias" | Bajorų I k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Pilni aruodai" | Ažėnų k. | 0 | −1 087 | — |
| Didžiasalio bendruomenė | Didžiasalio k. | 6 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka" apyvarta?
2024 m. Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 290 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Švedriškės k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Švedriškės bažnytkaimio bendruomenė "Švedriškės santalka"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą