SPL Holding, UAB — įmonės kodas 304246358
- Įmonės kodas
- 304246358
- PVN nr.
- LT100011044217
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Tilžės g. 74, LT-78140, 78140 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed May 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 500 | 39 300 | 52 800 | 54 520 | 69 200 | 99 390 | 94 960 | 85 200 | 85 200 |
| Visos pajamos | 3 500 | 39 300 | 52 800 | 54 520 | 69 200 | 99 390 | 94 960 | 85 200 | 85 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 464 | 23 155 | 44 805 | 22 052 | 10 226 | 37 520 | 125 066 | 93 936 | 93 414 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 362 | 19 647 | 38 077 | 19 189 | 8 385 | 31 650 | 118 648 | 87 399 | 86 749 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 517 680 | 517 680 | 666 973 | 679 535 | 825 001 | 875 778 | 873 494 | 871 209 | 867 783 |
| Trumpalaikis turtas | 150 369 | 175 766 | 66 212 | 82 240 | 3 687 | 27 137 | 42 079 | 131 340 | 222 899 |
| Visi įsipareigojimai | 714 | 6 464 | 8 126 | 17 527 | 76 054 | 118 631 | 12 641 | 12 218 | 13 602 |
| Nuosavas kapitalas | 667 335 | 686 982 | 725 059 | 744 248 | 752 634 | 784 284 | 902 932 | 990 331 | 1 077 080 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 | 75 043 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Trumpai
SPL Holding, UAB 2024 m. nurodė 85 200 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 6 „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 86 749 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 101,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 602 €, o nuosavas kapitalas — 1 077 080 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Laista, UAB | Šiauliai | 98 927 | 953 742 | 3 |
| UAB "Durpė" | Rieznyčios k. 11 | 85 642 | 37 471 | 1 |
| UAB Axiology Group LT | Vilnius | 90 500 | −308 804 | 6 |
| UAB "JJ jets" | Vilnius | 78 211 | 34 269 | 1 |
| UAB "CRB partners" | Vilnius | 77 664 | 96 301 | 2 |
| UAB "Atsitiktinių skaičių generacija" | Vilnius | 97 578 | −257 356 | 1 |
| UAB "Vertės technologija" | Vilnius | 69 907 | −61 230 | 2 |
| UAB "Joldija energija" | Kumpių k. | 102 089 | 32 027 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2024 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Šiauliai) pagal apyvartą 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra SPL Holding, UAB apyvarta?
2024 m. SPL Holding, UAB nurodė 85 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar SPL Holding, UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 86 749 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 101,8%.
Kiek darbuotojų turi SPL Holding, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima SPL Holding, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės SPL Holding, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą