Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė — įmonės kodas 302666527
- Įmonės kodas
- 302666527
- PVN nr.
- 302666527
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarko r. sav.
- Miestas
- Smalininkai
- Adresas
- Jurbarko r. sav., Smalininkai, Nemuno g. 13, LT-74223, 74223 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Sep 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 359 | — | — | 98 | 2 805 | 576 | 251 |
| Visos pajamos | 6 359 | — | — | 98 | 2 805 | 576 | 251 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 199 | 231 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 199 | 231 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 12 175 | 8 768 | 5 426 | 2 531 | 577 | 8 | 8 |
| Trumpalaikis turtas | 350 | 179 | 184 | 238 | 207 | 219 | 223 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 351 | 179 | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 215 NACE 9499 įmonių (2021).
Trumpai
Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė 2021 m. nurodė 251 € apyvartą, tai yra 56,4% mažiau nei 2020 m. ir užėmė 31 vietą tarp 48 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarko r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kaimo bendruomenė "Graužupys" | Graužėnų k. | 240 | 0 | — |
| Pavidaujo kaimo bendruomenė | Pavidaujo k. | 262 | −603 | — |
| Girdžių bendruomenės centras | Girdžių k. | 265 | 0 | — |
| LIETUVOS SPELEOLOGIJOS ASOCIACIJA | Išlestakių k. 1 | 208 | 0 | — |
| Smalininkų jaunimo klubas "Aukštyn kojom" | Smalininkai | 207 | −531 | — |
| Televizijos žiūrovų klubas | Viešvilė | 193 | 0 | — |
| Dainių kaimo bendruomenė "Prie užtvankos" | Dainių k. | 361 | 0 | — |
| MENŲ IMPERIJA | Naukaimio k. | 377 | 376 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė apyvarta?
2021 m. Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė nurodė 251 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2021 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Smalininkai, Jurbarko r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Smalininkų tautinio, kulinarinio paveldo puoselėjimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą