Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga — įmonės kodas 303260853
- Įmonės kodas
- 303260853
- PVN nr.
- 303260853
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Radvilų g. 17, LT-82177, 82177 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Mar 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 317 | 5 | 16 | 137 | 582 | 1 073 | 128 | 121 | 207 | 383 |
| Visos pajamos | 317 | 5 | 16 | 137 | 582 | 1 073 | 128 | 121 | 207 | 383 |
| Pelnas prieš mokesčius | 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 313 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 433 | 634 | 783 | 877 | 981 | 925 | 860 | 866 | 707 | 393 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga 2024 m. nurodė 383 € apyvartą, tai yra 85,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 10 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Onkologinių ligonių asociacija "Radvilė" | Radviliškis | 1 676 | 0 | — |
| Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" | Radviliškis | 2 939 | 10 | — |
| Asociacija "Ledinės maudynės" | Radviliškis | 4 735 | 869 | — |
| Radviliškio rajono bitininkų draugija | Radviliškis | 12 049 | −412 | — |
| Radviliškio rajono asmenų su negalia draugija | Radviliškis | 63 860 | 0 | 6 |
| Marijampolės bitininkų draugija | Marijampolė | 383 | 138 | — |
| Didžiųjų Šelvių kaimo bendruomenė | Didžiųjų Šelvių k. | 382 | 0 | — |
| Asociacija "Varėnos trečiojo amžiaus universitetas" | Varėna | 384 | 140 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga apyvarta?
2024 m. Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga nurodė 383 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Šiaulių aviacijos veteranų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą