Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" — įmonės kodas 171462533
- Įmonės kodas
- 171462533
- PVN nr.
- 171462533
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Maironio g. 10, LT-82133, 82133 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon May 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 850 | 885 | 12 230 | 55 953 | 11 609 | 6 482 | 6 461 | 2 860 | 2 939 |
| Visos pajamos | 850 | 885 | 12 230 | 55 953 | 11 609 | 6 482 | 6 461 | 2 860 | 2 939 |
| Pelnas prieš mokesčius | 19 | 0 | 1 | 10 | 155 | 23 | 0 | 0 | 10 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 19 | 0 | 1 | 10 | 155 | 23 | 0 | 0 | 10 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 17 | 11 471 | 5 232 | 482 | 2 130 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 11 453 | 5 204 | 0 | 0 | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 17 | 18 | 28 | 183 | 206 | 213 | 297 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" 2024 m. nurodė 2 939 € apyvartą, tai yra 2,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 10 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 10 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,3%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Onkologinių ligonių asociacija "Radvilė" | Radviliškis | 1 676 | 0 | — |
| Asociacija "Ledinės maudynės" | Radviliškis | 4 735 | 869 | — |
| Radviliškio rajono bitininkų draugija | Radviliškis | 12 049 | −412 | — |
| Radviliškio rajono asmenų su negalia draugija | Radviliškis | 63 860 | 0 | 6 |
| Noragėlių krašto bendruomenė | Noragėlių k. | 2 943 | −686 | — |
| Asociacija "Skarulių bendruomenė" | Jonava | 2 934 | 0 | — |
| Švendubrės kaimo bendruomenė | Švendubrės k. | 2 952 | −127 | — |
| Asociacija "Kadujo" | Kaunas | 2 921 | 63 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" apyvarta?
2024 m. Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" nurodė 2 939 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,3%.
Kokia veikla užsiima Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Pensininkų bendrija "Radviliškio bočiai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą