Semeliškių bendruomenė — įmonės kodas 181638129
- Įmonės kodas
- 181638129
- PVN nr.
- 181638129
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Semeliškės
- Adresas
- Elektrėnų sav., Semeliškės, Trakų g. 41, LT-21301, 21301 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Oct 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 308 | 5 836 | 3 181 | 2 807 | 4 661 | 1 967 | 1 744 | 2 003 | 62 | 70 |
| Visos pajamos | 308 | 5 836 | 3 181 | 2 807 | 4 661 | 1 967 | 1 744 | 2 003 | 62 | 70 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 120 | 880 | 640 | 400 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 21 | 725 | 2 307 | 2 145 | 581 | 711 | 651 | 727 | 787 | 920 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Semeliškių bendruomenė 2024 m. nurodė 70 € apyvartą, tai yra 12,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 4 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos diskgolfo federacija | Semeliškės | 2 992 | 466 | — |
| Semeliškių medžiotojų būrelis | Daugirdiškių k. | 19 423 | 23 | — |
| Lietuvos gyventojų patarėjų sąjungos Tauragės skyrius | Tauragė | 70 | 70 | — |
| ŠATRIJOS RAGANOS BENDRIJA | Vilnius | 70 | −182 | — |
| Panevėžio apskrities buhalterių asociacija | Panevėžys | 70 | 16 | — |
| Lietuvos žiniasklaidos tautinių bendrijų kalbomis asociacija | Vilnius | 69 | 138 | — |
| Šiaulių apskrities Armėnų bendruomenė | Šiauliai | 69 | −641 | — |
| Ignalinos jaunųjų atomininkų asociacija | Visaginas | 71 | −138 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Semeliškių bendruomenė apyvarta?
2024 m. Semeliškių bendruomenė nurodė 70 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Semeliškių bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Semeliškių bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Semeliškės, Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės Semeliškių bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą