Salų kaimo bendruomenė — įmonės kodas 300079171
- Įmonės kodas
- 300079171
- PVN nr.
- 300079171
- Regionas / savivaldybė
- Rokiškio r. sav.
- Miestas
- Salų mstl.
- Adresas
- Rokiškio r. sav., Kamajų sen., Salų mstl., Kaštonų g. 21, LT-42314, 42314 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jan 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 833 | 2 465 | 3 941 | 3 570 | 778 | 83 | 2 318 | 0 |
| Visos pajamos | 7 833 | 2 465 | 3 941 | 3 570 | 778 | 83 | 2 318 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 250 | 166 | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 148 | 515 | 577 | 249 | 435 |
| Grynasis pelnas | 250 | 166 | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 148 | 515 | 577 | 249 | 435 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 2 640 | 1 967 | — | 672 | — | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 2 309 | 1 817 | 2 039 | — | 2 688 | — | 3 812 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — | 0 | — |
| Nuosavas kapitalas | 958 | 2 250 | 2 609 | 0 | 2 165 | 0 | 3 247 | 1 288 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 422 NACE 9499 įmonių (2023).
Trumpai
Salų kaimo bendruomenė 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 37 vietą tarp 50 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Rokiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 435 € grynąjį nuostolį.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Jaunimo bendrija "Sėlos Ramuva" | Obeliai | 0 | 0 | — |
| Čivylių bendruomenė | Čivylių k. | 0 | 0 | — |
| Antanašės kaimo bendruomenės centras | Antanašės k. | 0 | −2 171 | — |
| Bobriškio bendruomenė | Bobriškio k. 6 | 0 | 0 | — |
| Sartų melioracijos statinių naudotojų asociacija | Vytėnų vs. 9 | 0 | 0 | — |
| Aleknų kaimo bendruomenė | Raupių k. 8 | 0 | 0 | — |
| Lailūnų kaimo bendruomenė | Lailūnų k. | 0 | −1 207 | — |
| Nemunėlio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Panemunio mstl. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Salų kaimo bendruomenė apyvarta?
2023 m. Salų kaimo bendruomenė nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Salų kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 435 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Salų kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Salų mstl., Rokiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Salų kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą