Antanašės kaimo bendruomenės centras — įmonės kodas 300124937
- Įmonės kodas
- 300124937
- PVN nr.
- 300124937
- Regionas / savivaldybė
- Rokiškio r. sav.
- Miestas
- Antanašės k.
- Adresas
- Rokiškio r. sav., Obelių sen., Antanašės k., Taikos g. 19, LT-42223, 42223 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jun 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 139 | 4 750 | 4 584 | 4 003 | 3 369 | 2 142 | 1 661 | 2 171 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 4 139 | 4 750 | 4 584 | 4 003 | 3 369 | 2 142 | 1 661 | 2 171 |
| Ilgalaikis turtas | 12 562 | 9 499 | 6 474 | 3 744 | 1 295 | 4 254 | 3 424 | 4 586 |
| Trumpalaikis turtas | 7 158 | 5 968 | 4 768 | 4 189 | 4 037 | 3 333 | 3 242 | 2 586 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Antanašės kaimo bendruomenės centras 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 38 vietą tarp 48 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Rokiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 171 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Jaunimo bendrija "Sėlos Ramuva" | Obeliai | 0 | 0 | — |
| Čivylių bendruomenė | Čivylių k. | 0 | 0 | — |
| Salų kaimo bendruomenė | Salų mstl. | 0 | −435 | — |
| Bobriškio bendruomenė | Bobriškio k. 6 | 0 | 0 | — |
| Sartų melioracijos statinių naudotojų asociacija | Vytėnų vs. 9 | 0 | 0 | — |
| Aleknų kaimo bendruomenė | Raupių k. 8 | 0 | 0 | — |
| Lailūnų kaimo bendruomenė | Lailūnų k. | 0 | −1 207 | — |
| Nemunėlio melioracijos statinių naudotojų asociacija | Panemunio mstl. | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Antanašės kaimo bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Antanašės kaimo bendruomenės centras nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Antanašės kaimo bendruomenės centras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 171 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Antanašės kaimo bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Antanašės k., Rokiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Antanašės kaimo bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą