Šalčininkų rajono verslo asociacija — įmonės kodas 304353794
- Įmonės kodas
- 304353794
- PVN nr.
- 304353794
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, Vilniaus g. 49, LT-17116, 17116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Aug 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 928 | 1 050 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 1 928 | 1 050 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 207 | 845 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 184 | 214 | 36 | 41 | 42 | 42 |
| Grynasis pelnas | 1 207 | 845 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 184 | 214 | 36 | 41 | 42 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 207 | 1 925 | 1 740 | 1 527 | 1 490 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 1 207 | 1 925 | 1 740 | 1 526 | 1 525 | 1 521 | 1 521 | 1 521 |
| Nuosavas kapitalas | 1 207 | 1 925 | 1 740 | 1 527 | 1 491 | 1 455 | 1 413 | 1 371 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Šalčininkų rajono verslo asociacija 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 11 vietą tarp 11 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 521 €, o nuosavas kapitalas — 1 371 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Šalčininkų dviratininkų klubas "Stipinas" | Šalčininkai | 0 | 0 | — |
| Meno mylėtojų asociacija "Ateities jaunimas" | Šalčininkai | 118 | −13 | — |
| Pagyvenusių žmonių asociacijos Šalčininkų skyrius | Šalčininkai | 2 080 | 0 | — |
| Šalčininkų rajono medžiotojų ir žvejų draugija | Šalčininkai | 2 230 | 0 | — |
| Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjunga | Šalčininkai | 2 266 | 0 | — |
| VšĮ BRIBESPOT | Šalčininkai | 4 274 | 2 485 | — |
| Asociacija "Draugystės mazgas" | Šalčininkai | 5 200 | 0 | — |
| Šalčininkų miesto vietos veiklos grupė | Šalčininkai | 6 821 | 0 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šalčininkų rajono verslo asociacija apyvarta?
2024 m. Šalčininkų rajono verslo asociacija nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šalčininkų rajono verslo asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Šalčininkų rajono verslo asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės Šalčininkų rajono verslo asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą