Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas" — įmonės kodas 293327140
- Įmonės kodas
- 293327140
- PVN nr.
- 293327140
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Gasčionių k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Gasčionių k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Jan 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 450 | 220 | 6 454 | 6 905 | 9 698 | 9 341 | 8 978 | 9 787 | 20 |
| Visos pajamos | 0 | 450 | 220 | 6 454 | 6 905 | 9 698 | 9 341 | 8 978 | 9 787 | 20 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 483 | 2 480 | 493 | 1 435 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 609 | 1 030 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1 483 | 2 480 | 493 | 1 435 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 609 | 1 030 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 000 |
| Trumpalaikis turtas | 2 210 | 3 126 | 2 469 | 3 952 | 8 066 | 8 556 | 9 991 | 8 382 | 0 | 8 713 |
| Visi įsipareigojimai | 2 163 | 1 882 | 1 844 | 1 844 | 3 478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 588 | 8 556 | 9 991 | 8 382 | 0 | 16 713 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas" 2024 m. nurodė 20 € apyvartą, tai yra 99,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 16 713 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Jogos namai "Tejomaja" | Deguškių k. | 3 200 | −21 496 | 3 |
| Šalčininkų rajono savivaldybės medžiotojų klubas "GAUJA" | Dieveniškės | 4 660 | 0 | — |
| Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Kernavas" | Rūdninkų k. | 6 350 | −2 931 | — |
| Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Volungė" | Apušynės k. 4 | 15 241 | 496 | — |
| Medžiotojų klubas "Okainiai" | Jašiūnai | 40 807 | 3 981 | — |
| Asociacija SMCLT | Gudelių k. | 20 | −224 | — |
| Žvejų klubas "Neptūno žvejai" | Klaipėda | 22 | 0 | — |
| VšĮ "100 marathon club Lithuania" | Vilnius | 15 | −36 630 | — |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — TOP 19 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas" apyvarta?
2024 m. Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas" nurodė 20 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Gasčionių k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Šalčininkų rajono medžiotojų klubas "Sakalas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą