Šakių rajono gitaristų klubas — įmonės kodas 174445286
- Įmonės kodas
- 174445286
- PVN nr.
- 174445286
- Regionas / savivaldybė
- Šakių r. sav.
- Miestas
- Girėnų k.
- Adresas
- Šakių r. sav., Šakių sen., Girėnų k., Kauno g. 10, LT-71129, 71129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Apr 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 892 | 421 | 329 | 348 | 380 | 636 | 641 | 442 | 823 |
| Visos pajamos | 892 | 421 | 329 | 348 | 380 | 636 | 641 | 442 | 823 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 380 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 626 | 348 | 329 | 348 | 380 | 395 | 176 | 485 | 281 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | −139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Šakių rajono gitaristų klubas 2024 m. nurodė 823 € apyvartą, tai yra 86,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 13 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šakių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Valiulių kaimo bendruomenės centras | Valiulių k. | 733 | 0 | — |
| Išdagų bendruomenės centras | Išdagų k. | 977 | 977 | — |
| Iniciatyvaus jaunimo klubas "MES" | Plokščių k. | 286 | −194 | — |
| Gelgaudiškio invalidų klubas | Skaistakaimio k. | 1 841 | 0 | — |
| Baltkojų medžiotojų būrelis | Endrikių k. | 6 400 | 1 554 | — |
| Druskininkų krašto klubas | Druskininkai | 826 | 826 | — |
| Jaunimo organizacija DARBAS | Vilnius | 830 | 21 | — |
| TARPTAUTINĖS POLICIJOS ASOCIACIJOS LIETUVOS SKYRIAUS ŠILALĖS POSKYRIS | Šilalė | 813 | −1 654 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Šakių rajono gitaristų klubas apyvarta?
2024 m. Šakių rajono gitaristų klubas nurodė 823 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Šakių rajono gitaristų klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Šakių rajono gitaristų klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Girėnų k., Šakių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Šakių rajono gitaristų klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą