RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS — įmonės kodas 193137161
- Įmonės kodas
- 193137161
- PVN nr.
- 193137161
- Regionas / savivaldybė
- Trakų r. sav.
- Miestas
- Rūdiškės
- Adresas
- Trakų r. sav., Rūdiškės, Trakų g. 67, LT-21181, 21181 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9319 — Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jun 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 4 261 | 4 720 | 4 438 | 4 812 | 7 310 | 5 091 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 4 261 | 4 720 | 4 438 | 4 812 | 7 310 | 5 091 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 98 | 239 | 0 | 297 | 605 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 98 | 239 | 0 | 297 | 605 | 86 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 863 | 863 | 863 | 863 | 863 | 863 | 863 |
| Trumpalaikis turtas | 4 919 | 4 413 | 5 796 | 5 499 | 4 877 | 8 914 | 10 619 | 7 836 | 7 926 | 7 915 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 517 NACE 9319 įmonių (2024).
Trumpai
RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 10 vietą tarp 15 „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonių Trakų r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Baliulių medžiotojų būrelis | Dėdeliškių k. | 0 | −2 545 | — |
| VšĮ "Rotena" | Aukštadvaris | 0 | −412 | — |
| Lietuvos medžiotojų sąjungos "Gamta" Trakų skyrius | Lentvaris | 0 | 0 | — |
| Medžiotojų klubas "Trakų ąžuolas" | Onuškis | 0 | 0 | — |
| Trakų rajono sporto asociacija | Lentvaris | 0 | 0 | — |
| VšĮ Aktyviai 365 | Lentvaris | 0 | −2 823 | — |
| VšĮ "Suomiškas mazgas" | Račkūnų k. | 0 | −5 | — |
| Onuškio žvejų klubas "Lynas" | Onuškis | 141 | 99 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS apyvarta?
2024 m. RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, sportinė veikla“ (EVRK 9319), įsikūrusi Rūdiškės, Trakų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės RŪDIŠKIŲ MEDŽIOTOJŲ BŪRELIS?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą