Raudondvario kaimo bendruomenės centras — įmonės kodas 302347757
- Įmonės kodas
- 302347757
- PVN nr.
- 302347757
- Regionas / savivaldybė
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kauno rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jun 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 3 603 | 3 792 | 865 | 2 078 | 2 695 | 3 623 | 5 203 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 3 603 | 3 792 | 865 | 2 078 | 2 695 | 3 623 | 5 203 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 669 | 0 | 10 406 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 669 | 0 | 10 406 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 118 | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 950 | 210 | 213 | 140 | 581 | 1 481 | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 88 | 88 | 88 | 88 | 28 | 88 | 141 | 261 | 52 |
| Nuosavas kapitalas | 862 | 122 | 125 | 52 | 52 | 52 | −905 | 1 284 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Raudondvario kaimo bendruomenės centras 2024 m. nurodė 5 203 € apyvartą, tai yra 43,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 4 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kauno rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 10 406 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 200,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 52 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Daugeliškių krašto bendruomenės centras | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 3 161 | 0 | — |
| VšĮ Onkologinių ligonių ir neįgaliųjų centras "Gyvenimo viltis" | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 2 115 | −32 | — |
| Domeikavos kaimo bendruomenės centras | Kauno rajono savivaldybės teritorija | 11 339 | 0 | — |
| Gargždų miesto bendruomenė | Gargždai | 5 202 | 0 | — |
| Profsąjungų asociacija "Baltarusių demokratinių profsąjungų kongresas" | Vilnius | 5 201 | 0 | — |
| Asociacija "Draugystės mazgas" | Šalčininkai | 5 200 | 0 | — |
| Vingininkų kaimo bendruomenė | Vingininkų k. | 5 209 | 407 | — |
| JUODAIČIŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Juodaičių k. | 5 209 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausios Kauno rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Raudondvario kaimo bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Raudondvario kaimo bendruomenės centras nurodė 5 203 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Raudondvario kaimo bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 10 406 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 200,0%.
Kokia veikla užsiima Raudondvario kaimo bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kauno rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės Raudondvario kaimo bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą